News

Rozwód w rodzinie królewskiej?! Wielka Brytania czeka na oświadczenie

Rozwód w rodzinie królewskiej?! Wielka Brytania czeka na oświadczenie

Fot. Instagram.com/kensingtonpalace

To prawdziwy szok dla Wielkiej Brytanii! Zagraniczne media donoszą, że w rodzinie królewskiej szykuje się rozwód! To wielkie zaskoczenie, zwłaszcza, że małżonkowie uchodzili za bardzo zgraną parę.

Rodzina królewska – kto się rozwodzi?

Jak twierdzi jeden z zagranicznych serwisów, małżeństwo księcia Karola i księżnej Camilli przechodzi poważny kryzys. Na tyle poważny, że zdecydowali się już nawet na złożenie papierów rozwodowych. Królowa Elżbieta już wkrótce ma też oficjalnie potwierdzić te doniesienia.

Baczni obserwatorzy rodziny królewskiej już od dawna dostrzegali, że w związku Karola i jego drugiej żony nie dzieje się najlepiej. O ich kłopotach ma świadczyć chociażby fakt, że od jakiegoś czasu księżna nie pojawia się na uroczystościach rodzinnych.

Książę Karol i księżna Camilla – związek

O związku Karola z Camillą Parker-Bowles mówiło się już przed jego ślubem z lady Dianą. Para bardzo długo ukrywała swój romans. Aż do 2005 roku, kiedy postanowili oficjalnie zostać małżeństwem. Jeśli informacje o ich rozwodzie zostaną potwierdzone, to będzie prawdziwe zaskoczenie, nie tylko dla Brytyjczyków. Zwłaszcza, że Camilla była uznawana za wielką miłość Karola, a ich związek uchodził za wręcz idealny.

Czekamy na oficjalne oświadczenie rodziny królewskiej w tej sprawie.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj