News

Roxie Węgiel zawiesza karierę? Wokalistka komentuje

Roxie Węgiel zawiesza karierę? Wokalistka komentuje

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel zawiesza karierę? Wokalistka skomentowała plotki na ten temat. Rzeczywiście chce zrobić sobie przerwę?

Roksana Węgiel i własny emotikon! Jak wygląda i jak go użyć? >> 

Roksana Węgiel przerywa karierę?

W 2018 roku Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję The Voice Kids oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tamtego czasu jej kariera poszybowała w górę i 14-latka stała się prawdziwą gwiazdą. Roxie nagrała płytę, która błyskawicznie pokryła się złotem, dużo koncertuje, wydała książkę, występuje w reklamach, a kilka miesięcy temu miała nawet okazję sprawdzić się jako prowadząca Eurowizji Junior 2019.

Roxie Węgiel jest u szczytu swojej popularności, jednak na początku 2020 roku pojawiły się informacje, że nastolatka zamierza zrobić sobie dłuższą przerwę w karierze. W jednym z wywiadów powiedziała, że zamierza „wziąć przynajmniej miesiąc wolnego” po tym jak jej najmłodszy brat się urodzi.  

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – powiedziała.

Przypomnijmy, że w październiku 2019 roku 14-latka potwierdziła, że w lutym 2020 roku urodzi się jej drugi brat. Roksana Węgiel ma już jednego młodszego brata – ośmioletniego Maksymiliana.

Rodzina Roxie Węgiel się powiększy! Zdradziła płeć >> 

Roksana Węgiel przerywa karierę? Komentarz wokalistki

Niedawno w wywiadzie dla Jastrząb Post Roksana Węgiel zdradziła czy rzeczywiście planuje na dłuższy czas zrezygnować z pracy. Jak się okazuje jej fani nie muszą się martwić tym, że Roxie przestanie występować.

To ściema. W tych zimowych miesiącach się generalnie mniej dzieje. Poszła plotka, rozprzestrzeniła się po sieci, ale ja nie zamierzam sobie robić przerwy. Teraz nie mam po prostu tak wielu koncertów, jak to w okresie zimowym bywa – powiedziała nastolatka w rozmowie z dziennikarzami.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Twoja pasja czeka, aż dogoni ją Twoja odwaga.”??

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!!! Dziś kończy się rok 2019...nie mam pojęcia jak to się dzieje, że ten czas tak szybko mija? Ten rok był dla mnie cudowny, niesamowicie pracowity...?Na początku wydałam swój pierwszy album który po 2 miesiącach od premiery uzyskał status złotej płyty? W tym roku zagraliśmy z moim kochanym zespołem @squadwegla ponad 100koncertów, wakacje były dla mnie baaardzo koncertowe, niektóre weekendy były hardcorowe ale śmiało mogę stwierdzić że były to jedne z najlepszych wakacji w moim życiu!???Później „THE X TOUR” moja pierwsza trasa koncertowa? Te koncerty były dla mnie szczególnie wyjątkowe...pamietam kiedy pierwszy raz zobaczyłam te filmiki które były odtwarzane między piosenkami, tłumy osób pod scena naprawdę to było bardzo wzruszające, wspomnienia z tej trasy pozostaną ze mną już na zawsze! Na koncercie w Warszawie otrzymałam 2 złote płyty za single „Dobrze jest jak jest” i „Lay low” ?Nie dam rady nawet opisać tego jak jestem wdzięczna za to co tam się działo! ❤️Później pojechałam na gale @mtvema do Hiszpani nie spodziewałam się, że będzie mi dane zdobyć statuetkę najlepszego polskiego artysty, spełniłam swoje kolejne marzenia❤️W listopadzie prowadziłam @junioreurovisionofficial z @oleksikora i @idavictoria to było coś...wielkie wyzwanie i nowe doświadczenie! Odebrałam tam również platynową płytę za mój eurowizyjny singiel „Anyone I want to be”? Czasem mam wrażenie, że to wszystko co się dzieje to jest jakiś sen! Poznałam w tym roku wielu wspaniałych ludzi? Bardzo dziękuję wszystkim którzy sprawili, że ten rok był tak cudowny...moim przyjaciołom, którzy mnie bardzo wspierają, wszystkim osobom z którymi współpracuje i oczywiście mojej cudownej rodzince która zawsze jest przy mnie, kocham Was! KOCHANI! Pamiętajcie, że wy jesteście w tym wszystkim najważniejsi! Dziękuję Wam za ten rok, za wsparcie które mi okazujecie, za każdy koncert, każde wspólne zdjęcie, za wszystkie wyświetlenia i odtworzenia moich piosenek, te wszystkie fanpage które dla mnie tworzycie,ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ!❤️ Muza łączy ludzi i to jest najpiękniejsze! A teraz plany na kolejny rok, oby był jeszcze lepszy!✨? Życzę Wam ludanego 2020, wszystkiego czego tylko chcecie? kocham was

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨??

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.