News

Roksana Węgiel ma chłopaka? Fani nie mają wątpliwości, że to on!

Roksana Węgiel ma chłopaka? Fani nie mają wątpliwości, że to on!

instagram.com/danielyastremski

Roksana Węgiel ma chłopaka?! Fani są przekonani, że wiedzą kto jest sympatią 13-letniej wokalistki.

Przypomnijmy, że rok 2018 był dla Roksany Węgiel przełomowy. Najpierw wygrała talent show The Voive Kids, w którym była w drużynie Edyty Górniak i skradła serca telewidzów. 25 listopada Roksana wywalczyła historyczne dla Polski zwycięstwo w konkursie Eurowizja Junior 2018 w Mińsku na Białorusi. Jej konkursowa piosenka Anyone I Want To Be szturmem podbiła polskie listy przebojów.

Piosenkę Anyone I Want To Be Roksany Węgiel mogła śpiewać… Rita Ora >>

Roksana Węgiel zyskała rzesze fanów i nic dziwnego, że jej wielbiciele chcą o niej wiedzieć jak najwięcej. Dociekliwi fani są pewni, że Roksana ma chłopaka!

Na profilu Roxie na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z Danielem Yastremskim, który również jest młodym piosenkarzem. Roksana i Daniel poznali się podczas konkursu Eurowizji 2018 – Yastremski reprezentował Białoruś. Co prawda Roksana zdeklasowała młodziutkiego artystę, ale Daniel – tak samo jak Polka – robi ogromną karierę w swoim kraju.

Roksana Węgiel… w teledysku DISCO POLO. Od tego zaczynała >>

Roksana Węgiel - chłopak

Nastolatkowie szybko znaleźli sposób, żeby spotkać się poza Mińskiem. Zdjęcie, które udostępniła Roksana, ona i Daniel Yastremski zrobili sobie w Warszawie. W komentarzach pod fotką zawrzało.

Oni są razem. Obserwuje jej przyjaciółkę gdzie ona sama powiedziała że są razem

Nie rozumiem. Ludzie tu mówią, że powiedziała, że nie jesteście razem, a Daniel na relacji potwierdził, że jesteście w związku. W koncu jak?

Jejku dowiedziałam się że jesteś z Danielem ale super mega do siebie pasujecie powodzenia

Jak Wam się podoba Roksana w takim duecie z Danielem? 😊

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani ! Chciałam Wam podziękować za cały rok 2018 , niesamowity rok dla mnie...tyle się wydarzyło, tyle się zmieniło...najpierw zwycięstwo w programie @thevoicekidstvp ,mój pierwszy singiel „Żyj”, później „Obiecuje”, duet z Legendą Polskiej muzyki @edytagorniak „Zatrzymać Chwilę”, singiel „Anyone I Want to be”, który przyniósł mi zwycięstwo na Eurowizji Junior ,ten rok jest dla mnie jeszcze odległy...nie wierze, że tak szybko minął i tyle wspaniałych rzeczy zdążyło się wydarzyć... na podsumowanie tego roku miałam zaszczyt wystąpić wśród cudownych artystów na Sylwestrze Marzeń z Dwójką to jest niesamowite , spełniło się tyle moich marzeń a oprócz tego w tym roku poznałam naprawdę cudownych ludzi , którym zawdzięczam to gdzie teraz jestem i oczywiście najmocniej z całego serca chcę podziękować wam , NAJLEPSZYM FANOM MA ŚWIECIE !!!! Jest Was aż tyle !!!Dziękuje za wsparcie, które zawsze mi okazujecie , bez Was nie byłoby mnie !!! KOCHAM WAS I DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY UCZYNILI TEN ROK NAJLEPSZYM ROKIEM W MOIM ŻYCIU !!! 😍😍😍 HAPPY NEW YEAR !!! ✨🍾🥂

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сразу после тренировки #BrightTeam мы с командой отправились в Борисов, где у меня прошла первая после конкурса фан-встреча 🤘🏻 ⠀ Спасибо большое всем кто пришёл, вас действительно было много ❤️🤘🏻Спасибо за такую поддержку 🙌🏻 ⠀ И спасибо @egor_kann_official за возможность познакомиться и пообщаться с вами. Это очень ценно для меня ✌🏻🙃 До новых встреч!! #DenYastremski #FanMeeting #Barysau P.S. В каком беларуском городе нам ещё нужно провести фан-встречу ? 😉

Post udostępniony przez Daniel Yastremski (@danielyastremski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Second rehearsal on the stage #JESC2018 🙃👌🏻 #TIME #IMfromBELARUS ✌🏻 Photo by @andresputting

Post udostępniony przez Daniel Yastremski (@danielyastremski)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj