News

Roksana Węgiel gorzko o relacjach z Danielem Yastremskim

Roksana Węgiel gorzko o relacjach z Danielem Yastremskim

Fot. Instagram.com/denchik_yastremski

Roksana Węgiel gorzko skomentowała relacje z Danielem Yastremskim. Co teraz łączy ją z byłym chłopakiem?

Roksana Węgiel o związku z Danielem Yastremskim. Nie jest jej łatwo >> 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski poznali się w listopadzie 2018 roku, w czasie finału Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, i bardzo szybko zostali parą. Na początku 2019 roku Roxie potwierdziła, że jest zakochana i wrzuciła na InstaStory fotkę, na której Daniel ją całuje.

Roxie i Daniel starali się często spotykać. Podczas jednego z koncertów 14-latki w Jastrzębiu-Zdroju, para zaśpiewała nawet romantyczną wersję piosenki Nie Zmienisz Mnie.

Roksana Węgiel w piosence ze swoim chłopakiem! >> 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski – rozstanie

W jednym z wywiadów Roxie przyznała, że związek na odległość bywa trudny. Pod koniec lipca media ogłosiły rozstanie Roksany Węgiel i Daniela Yastremskiego. Według Jana Lewandowskiego, który prowadzi kanał na YouTube – Tylko Muzyka – para zerwała ze sobą dokładnie 16 lipca 2019 roku. Powodem miała być odległość, która dzieli artystów i fakt, że Roxie "nie ma czasu na związek". 

Wiadomo, że od września Daniel Yastremski będzie mieszkał w Warszawie. 15-latek przeprowadzi się z rodzinnej Białorusi, żeby zacząć naukę w jednej ze szkół w stolicy. Fani mieli nadzieję, że Roxie i Daniel od jesieni będą się częściej widywać i do siebie wrócą. Nie wiadomo czy tak będzie, tym bardziej, że Roksana niedawno gorzko skomentowała to co łączy ją z byłym chłopakiem.

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski ZERWALI! >> 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski zerwali. Czy się przyjaźnią?

Roksana Węgiel w wywiadzie dla magazynu Party powiedziała, że utrzymuje słabszy kontakt z pozostałymi uczestnikami Eurowizji Junior 2018, przede wszystkim dlatego, że dużo się dzieje u każdego z nich i nie mają czasu na częste rozmowy. Dziennikarka zapytała też oczywiście o relacje Roxie z jej ex-chłopakiem.

Jakieś tam są – powiedziała wymijająco wokalistka. Dodała potem, że jej relacje z Yastremskim można zaliczyć do "koleżeńskich".

Myślicie, że Roksana i Daniel zostaną jeszcze przyjaciółmi? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez danielyastremski (@denchik_yastremski)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you for this meeting in Warsaw @danielyastremski ❤️ it was a great time spent together!??❤️

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj