News

Roksana Węgiel: wiemy ile zarabia za koncert. A ma dopiero 14 lat!

Roksana Węgiel: wiemy ile zarabia za koncert. A ma dopiero 14 lat!

fot. YouTube.com/Roksana Wegiel VEVO

Roksana Węgiel jest z pewnością najlepiej obecnie opłacaną dziecięcą polską gwiazdą. Przypomnijmy, że kariera Roxie zaczęła się od wygranej w programie The Voice Kids. Młoda wokalistka pod opieką Edyty Górniak brawurowo prześcignęła konkurencję.

The Vamps w Polsce 2019! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >>

Ten sukces sprawił, że Roksana reprezentowała nasz kraj w Eurowizji Junior 2018. Dzięki tanecznemu hitowi Anyone I Want To Be piosenkarka ponownie zostawiła konkurencję daleko w tyle i zdobyła pierwsze, historyczne zwycięstwo dla naszego kraju w tym konkursie.

Teraz Roksana Węgiel podbija Polskę – 14-latka dużo koncertuje i snuje plany na dalszą karierę. Jak podaje Fakt, Roksana Węgiel zarabia za występ aż… 20 tysięcy złotych.

The Voice Kids: skandal w programie! Wyniki zostały sfałszowane >>

Młoda artystka nie ma jednak podobno dostępu do swoich pieniędzy. Będzie mogła zacząć zarządzać zarobkami gdy osiągnie pełnoletność. Póki co, jej majątkiem rozporządzają rodzice.

Dużo zarabia Waszym zdaniem?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Tomasz
    Przestańcie powielać te idiotyzmy jakoby Roksana nie miała dostępu do swoich pieniędzy. Bo to po prostu żałosne. Jakiś szmatławiec rozpowszechnił ten Fake News, a inni potem te bzdury powielają. Roksana ma tyle pieniędzy dla siebie ile chce, a jedyna różnica jest taka, że nie są na jej koncie, ale rodziców.
    pół roku temu