Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel zdradziła pierwsze szczegóły ślubu z Kevinem Mglejem. Zmieni nazwisko?

Roksana Węgiel zdradziła pierwsze szczegóły ślubu z Kevinem Mglejem. Zmieni nazwisko?

fot. Instagram: @kevinmglej

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel i Kevin Mglej pod koniec maja 2023 roku poinformowali, że już wkrótce wezmą ślub. Jakiś czas później wokalistka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła pierwsze szczegóły uroczystości oraz wyznała, czy zmieni nazwisko. 

Roksana Węgiel pokazała nowy strój maturalny. Chciała „wbić szpilę” mentorce Irenie? >>

Roksana Węgiel zdradziła szczegóły ślubu z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel chętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami zarówno na temat swoich nowych projektów, jak i prywatnego życia. 18-latka niedawno pokazała zdjęcie swojej stylizacji na jeden z egzaminów maturalnych, a jakiś czas później zaskoczyła internautów zdjęciem pierścionka zaręczynowego. Roksana Węgiel poinformowała, że powiedziała ''tak'' kilka miesięcy temu. Już niebawem wokalistka oraz 26-letni producent muzyczny Kevin Mglej wezmą ślub. Od czasu ogłoszenia swoich zaręczyn para pojawiła się na ściance podczas imprezy magazynu K MAG, gdzie nie ukrywali, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio bawili się razem również na Orange Warsaw Festival. W jednym z wywiadów Kevin Mglej wyznał, że wraz ze swoją narzeczoną niedawno przywitali nowego członka rodziny, czyli psa o imieniu Szafir. Para  rozpoczęła także remont nowego mieszkania.

Roksana Węgiel po raz pierwszy z Kevinem na ściance przed fotografami. Jak wypadli? >>

Na początku czerwca 2023 roku Roksana Węgiel udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich przygotowaniach do ślubu. Okazuje się, że wokalistka ma już wybraną suknię ślubną:

Będzie to "syrenka" (...) Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać.

Roksana Węgiel wyznała również, że wraz z narzeczonym zdecydowali się na ślub kościelny. Poza tym wokalistka odpowiedziała na pytanie dotyczące zmiany nazwiska. Wielu internautów zastanawiało się, czy artystka zrezygnuje z części swojego pseudonimu artystycznego. Roksana Węgiel podjęła decyzję, że po ślubie będzie miała dwa nazwiska, co oznacza, że zostanie Roksaną Węgiel-Mglej.

Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel. Na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama