Reklama
placeholder
News

Jakim ojcem jest Kevin Mglej, ukochany Roxie? Głos zabrała jego była partnerka

Jakim ojcem jest Kevin Mglej, ukochany Roxie? Głos zabrała jego była partnerka

fot. instagram.com/kevinmglej, fot. instagram.com/maldubowska

Reklama
Reklama
placeholder

Jeszcze kilka dni temu Kevin Mglej, czyli ukochany Roxie Węgiel, opowiadał o tym, jak dobrym jest ojcem dla Williama, 4-letniego owocu poprzedniego związku z aktorką Malwiną Dubowską. Dawał też do zrozumienia, że na przeszkodzie jego relacji z synem stoi była partnerka. W wywiadzie z portalem Pudelek powiedział:

Otóż z synem widuję się w każdy wtorek i czwartek. Odbieram go z przedszkola, spędzamy razem kilka godzin, po czym odwożę go do jego mamy, ponieważ nie wyraża ona zgody na jego nocowanie w tygodniu u mnie, chyba że coś jej wypadnie, jest chora itd. William jest też naprzemiennie ze mną w piątki, soboty oraz niedziele. Reasumując, w jednym tygodniu widzę się z nim wtorek, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. W drugim, mimo licznych próśb, tylko wtorki i czwartki. Matka dziecka nie wyraziła zgody na opiekę naprzemienną. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) Will ma ze mną łącznie 4 tygodnie wakacji 

Roxie Węgiel, Kevin Mglej i jego była partnerka przepychają się na temat alimentów. O co poszło? >>

Malwina Dubowska - jakim ojcem jest Kevin Mglej?

Żeby uzyskać komentarz również od drugiej strony, z aktorką skontaktował się Fakt i okazało się, że jej spojrzenie na sprawę jest zupełnie inne:

Na początek przyznała, że nie miała zamiaru komentować tej sprawy:

Zauważyłam, że mój były partner wyciągnął temat dziecka ze szczegółami, dlatego skomentuje te kwestie równie szczegółowo. (...) Mam poważne obawy co do wizerunku, który próbuje kreować mój były partner. Jako matka, która od początku walczy o to, by mój syn miał jak najlepsze życie, muszę stanowczo bronić siebie i dziecka przed nieprawdziwymi narracjami. Moja decyzja odnośnie częstotliwości nocowania dziecka u ojca wynika z obaw o jego bezpieczeństwo psychiczne, uwzględniając przeszłe incydenty. Nie pozwolę, aby dziecko stało się narzędziem w jego grze.

Kevin Mglej zawiesił konto na Instagramie. Co się stało? >>

Malwina Dubowska opowiedziała, że Kevin Mglej nie spędza z synem ustalonego czasu:

Reszta wypowiedzi na temat chęci spędzania z dzieckiem czasu jest po prostu żałosna. To, co zapisane jest w ugodzie, w praktyce nie wygląda tak kolorowo. Ojciec najzwyczajniej nie ma czasu, dlatego dziecko oddaje w inne ręce. Podczas ferii nie spędza z dzieckiem wyznaczonego czasu, bo ma ważniejsze wyjazdy. Istnieją niezbite dowody na to, że nie dotrzymuje ustaleń.

Aktorka opowiedziała też, że na początku związku z Roxie Węgiel Kevin nie widywał syna tygodniami:

Potrafił miesiąc dziecka nie widzieć, bo nie miał czasu na początku swojego nowego związku. Z kolei miesiącami nie płacił żadnych alimentów, a z wynajmem mieszkania i resztą kosztów utrzymania musiałam poradzić sobie samodzielnie. Przeciąganie liny na temat opłat za leki i lekarzy jest poniżej godności. Dziecka w chorobie nie interesuje rachunek, tylko obecność i troska rodziców, której ze strony ojca brak. Nie wspomnę o tym, że w takich sytuacjach zawsze muszę się prosić o zwrot kosztów za leki i jestem obrażana, poniżana i oskarżana, że choroba dziecka to moja wina. Ubrania ojciec kupuje, bo uważa, że te, na które mnie stać, i które kupuję dla naszego syna, są wstydem dla niego. Człowiek, który dziś punktuje, co kupił dziecku, kilka dni temu żądał zwrotu pieniędzy za rower, który kupił dla naszego syna i nie ma znaczenia, że na rower chodzę z nim ja, i to ja go nauczyłam jazdy na tym rowerze.

Roksana Węgiel już ZMIENIŁA NAZWISKO? Te trzy rzeczy wskazują, że ona i Kevin Mglej mogą być po ślubie >>

Roxana Węgiel i Kevin Mglej - historia związku

Kevin Mglej i Roxie Węgiel potwierdzili swój związek pod koniec maja 2023 roku. 19-letnia wokalistka i 27-letni songwriter poznali się w studio nagraniowym w 2022 roku, kiedy ta nagrywała swoją płytę zatytułowaną 13+5. Pod koniec marca 2024 roku wokalistka zarejestrowała swoją firmę na nowe nazwisko, czyli Roksana Węgiel-Mglej, czyli wszystko wskazuje na to, że para może już być po ślubie. 

Kevin Mglej wcześniej był związany z aktorką Malwiną Dubowską, z którą od 2020 roku ma syna, Williama

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama