Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel nie lubi własnej piosenki. Której?

Roksana Węgiel nie lubi własnej piosenki. Której?

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel nie lubi własnej piosenki. Której? Chodzi o wielki hit. Możecie być zaskoczeni wyznaniem wokalistki.

Piosenki, które napisał Ed Sheeran, ale o tym nie wiedzieliście >>

7 czerwca 2019 roku Roksana Węgiel wydała swoją debiutancką płytę. Album zatytułowany po prostu Roksana Węgiel, na którym znalazły się takie przeboje jak Anyone I Want To Be, Żyj czy Dobrze Jest, Jak Jest, odniósł ogromny sukces. Zaledwie dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem, a jakiś czas później – platyną.

Roksana Węgiel – nowa płyta

Aktualnie 16-letnia piosenkarka pracuje nad swoją drugą płytą, która ma ukazać się jeszcze w 2021 roku. W czasie rozmowy z Gabi Drzewiecką na Instagramie Dzień Dobry TVN Roksana Węgiel zdradziła, że sama pisze teksty piosenek, a jej nowy materiał będzie bardziej osobisty.

Nastolatka współpracuje z producentem Pawbeatsem. To z nim wcześniej tworzyli m.in. Natalia Nykiel. Quebonafide i Pezet.

Bardzo dobrze się dogadujemy i działamy w podobnych klimatach – mówiła Roxie Węgiel o Marcinie Pawłowskim.

Roksana Węgiel w popularnym programie kulinarnym! Jest zdjęcie z planu >>  

Roksana Węgiel nie lubi swojego hitu

Na czacie z widzami Dzień Dobry TVN zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 szczerze przyznała, że nie lubi singla Anyone I Want To Be. To właśnie ten utwór przyniósł jej zwycięstwo na międzynarodowym konkursie i otworzył drzwi do wielkiej kariery.

Nie przepadam za bardzo za piosenką "Anyone I Want To Be". To po prostu nie jest mój klimat, ale pokochałam ją za to, z czym mi się kojarzy. Pewnie fani są w szoku, że to powiedziałam. Ja od początku nie chciałam śpiewać tego na Eurowizji, ale wyszło, jak wyszło – mówiła.

Spodziewaliście się tego?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama