Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Nie ukrywa, że nie było jej łatwo

Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Nie ukrywa, że nie było jej łatwo

fot. youtube.com/@junioreurovision / fot. youtube.com/@Smolasty

Reklama
Reklama
placeholder

Roxie Węgiel jest gwiazdą, która dorastała na oczach całej Polski. Poznaliśmy ją jako 12-letnią uczestniczkę programu muzycznego, później oglądaliśmy jej zwycięstwo w Eurowizji Junior. I choć dziś artystka jest już pełnoletnia, w oczach wielu fanów wciąż jest dziewczynką.

Roksana Węgiel zapozowała w odważnym, koronkowym stroju. Fani twierdzą, że to za dużo >>

W podcaście Drugie Śniadanie Roksana opowiedziała między innymi o początkach kariery. Nie był to dla niej łatwy okres.

Roxie Węgiel o dojrzewaniu w szołbiznesie

Roksana Węgiel przyznała w podcaście, że dojrzewanie było dla niej najgorsze.

Najgorszy był dla mnie okres dojrzewania pod presją mediów. On sam w sobie jest bardzo ciężki, szczególnie chyba właśnie dla dziewczyn. (…) Ja miałam tak w okresie dojrzewania, że nie do końca dobrze się sama ze sobą czułam. (…) Twoje ciało się zmienia, cera nie jest idealna, gładziudka, hormony… To wszystko wpływa na nasze samopoczucie, więc nie do końca byłam pewna swojego wyglądu i nie do końca sama akceptowałam siebie. Jeszcze jak przeczytałam coś, co uderzało w mój wygląd, albo w to jak się wysławiam, to powiem ci szczerze, nie było mi z tym łatwo i to wszystko wpłynęło na to, że bardzo się przejmowałam, każdym słowem.

Roxie Węgiel z nowym singlem. Posłuchajcie piosenki Jedna na milion >>

Roxie o tym, jak wyglądały początki kariery muzycznej

Ciekawostką jest, że pierwsze amatorskie teledyski Roxie nagrywała z… panem od przyrody! Jak przyznaje wokalistka, miała dużo wsparcia nie tylko w rodzinie, ale również w szkole, a same początki fascynacji śpiewaniem pojawiły się na obozie judo, na który Roksana pojechała w wieku 8 lat. Tam spróbowała swoich sił w karaoke śpiewając z koleżankami My cyganie.

Gdy jednak już zaczęła się jej ogólnopolska kariera, Roxie musiała się mierzyć z wieloma problemami.

Zaczynałam bardzo młodo, bo w wieku 12 lat. Często spotykałam się z tym, że ludzie myśleli o mnie nie jako o artystce, która ma jakiś pomysł na siebie, tylko jak o produkcie. Sugerowali mi co mam robić, wpisywali mnie w schematy. Skoro mam 12 lat, to na pewno nie mam nic do powiedzenia. Oczywiście to się z czasem zmieniło. (…) Na początku nie do końca mogłam robić w 100% to, co chciałam. Miałam dużo pomysłów, dużo doradców, każdy wie lepiej.

Roksana przyznała również, że w bardzo młodym wieku wpadła w rutynę. Gdyby nie pasjonowanie się muzyką mogłoby to zabić w niej chęć do dalszego śpiewania. Po wygraniu Eurowizji Roksana była przepracowana i przemęczona, a w jej życiu naprawdę dużo się działo. Wokalistka powiedziała, że osoby, które z nią współpracowały, nie widziały w niej zagubionej dziewczynki, która szuka swojej drogi, a jedynie wykonywały swoją pracę.


 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama