Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel tańczy w staniku na TikToku. Fani podzieleni

Roksana Węgiel tańczy w staniku na TikToku. Fani podzieleni

fot. YouTube/Roxie Węgiel/

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel zwyciężyła 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w wieku 13 lat. Mimo że artystka z wiekiem staje się coraz doroślejsza, to internauci wciąż traktują ją jak dziecięcą gwiazdę, m.in. krytykując jej wybory życiowe. Ostatni filmik Roksany Węgiel na TikToku wyjątkowo podzielił fanów.

13+5 – Roksana Węgiel dorosła muzycznie i… po raz pierwszy przeklina w piosenkach! >>

Roksana Węgiel tańczy w staniku. "Twoi rodzice to widzieli?"

1 października Roksana Węgiel podzieliła się z fanami informacją o podjęciu nowej współpracy promocyjnej. 18-letnia piosenkarka z podekscytowaniem oznajmiła, że niedługo rusza kampania z jej udziałem, jednak fani nie przyjęli tej wiadomości pozytywnie. Na filmiku Roxie wystąpiła w staniku, ponieważ projekt dotyczy właśnie promowania bielizny. Niektórzy internauci nie powiązali tych dwóch informacji oraz najwyraźniej zapomnieli o tym, że gwiazda jest pełnoletnia, dobitnie krytykując jej zachowanie. 

Tata Roksany Węgiel pokazał rodzinne zdjęcie. Fragment Roxie „zjadł” jednak retusz >>

Pod postami Roksany Węgiel, która zaczynała swoją karierę muzyczną w młodym wieku, wciąż znajduje się wiele komentarzy osób, dla których najwyraźniej "zatrzymał się czas". Część fanów nie może zrozumieć tego, że artystka z wiekiem dorasta, przez co staje się inną osobą. Styl muzyczny 18-latki się zmienił, nosi ona bardziej odważne stroje i szuka siebie w dorosłym świecie. Mimo tego, że negatywne opinie na temat Węgiel pojawiają się na jej profilach w mediach społecznościowych nie od dziś, pod jej najnowszym filmikiem na TikToku wyraźnie przekroczono pewną granicę. Pod wideo znalazły się oczywiście również nieliczne słowa wsparcia, jednak zdecydowanie przeważają obraźliwe komentarze. 

dzięki tobie nie muszę wchodzić na incognito

tak za darmo

Ładnie nam młodzież dojrzewa 🙂

Czekamy na pierwsze wiadomo jakie fotki w necie

Roksana czy Twoi rodzice to widzieli? 😅

ale urosly 🥰

Ona jeszcze śpiewa czy już zmieniła profesje ?

Z jednej strony internauci krytykują Roksanę Węgiel za bycie coraz bardziej odważną kobietą, ponieważ wciąż utożsamiają ją z dzieckiem. Z drugiej strony dorośli (przede wszystkim) mężczyźni czują się komfortowo z komentowaniem ciała 18-latki w tak bezpośredni i nieakceptowalny sposób. Temat hejtu przewija się niejednokrotnie w rozmowach, debatach, ale anonimowość w internecie wydaje się być coraz atrakcyjniejsza dla ludzi zaangażowanych bardziej w życie gwiazd, niż swoje własne. Może warto zastanowić się, zanim zostawi się po swojej myśli taki ślad? 

Tego typu obraźliwe komentarze internatów w stronę polskich celebrytek zdarzają się coraz częściej. Ostatnio ten temat poruszyła m.in. Honorata Skarbek, która otrzymała mnóstwo negatywnych opinii na temat swojego wyglądu - a nawet osobowości - ponieważ założyła odważny strój na rozmowę z Przemkiem Górczykiem. 

 

@roxiewegiel

Wypatrujcie mnie na banerach, bo już dziś rusza moja nowa kampania z Tezenisem!😍

♬ Paint The Town Red - Doja Cat

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama