Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel o zaręczynach z Kevinem Mglejem. Myślała, że jadą pod namiot

Roksana Węgiel o zaręczynach z Kevinem Mglejem. Myślała, że jadą pod namiot

fot. Instagram: @kevinmglej

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel pod koniec maja 2023 roku potwierdziła, że kilka miesięcy wcześniej zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Rok później para po raz pierwszy postanowiła zdradzić szczegóły tego wyjątkowego dnia. Okazuje się, że Roksana Węgiel niczego się nie spodziewała, a jej narzeczony zrobił jej ''strasznego pranka''.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od czasu ogłoszenia swoich zaręczyn cieszą się szczególną popularnością w polskim szoł biznesie. Piosenkarka i producent muzyczny coraz częściej pojawiają się razem na ściankach i chętnie udzielają wspólnych wywiadów. W lutym 2024 roku zaliczyli swój debiut w radiu RMF FM i to właśnie tam po raz pierwszy odpowiedzieli, jak wyglądały ich zaręczyny.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z przyszłą teściową. Z Kevinem świętowali jej urodziny >>

Roksana Węgiel o zaręczynach. Kevin Mglej wykorzystał jej 'traumę'

Kevin Mglej zadbał o to, aby Roksana Węgiel na długo zapamiętała dzień swoich zaręczyn. Wokalistka przyznała, że była przekonana, że jedzie z nim pod namiot, na co początkowo nie chciała się zgodzić przez traumę z dzieciństwa:

Kiedyś byłam z moją mamą chrzestną na takim wypadzie i bardzo się bałam, gdy ten las „ożył” w nocy. Miałyśmy spać pod namiotem, ale spanikowałam i wróciłyśmy. Opowiadałam tę historię wielokrotnie Kevinowi, więc jak on powiedział, że nocujemy w lesie, to ja mówię: (…) ''nie, tylko nie to, tylko nie to''. 

Tego dnia Roksana Węgiel i Kevin Mglej rzeczywiście wybrali się do lasu. Wokalistka szybko przekoanła się jednak, że wcale nie spędzi nocy w namiocie, a w pięknym domu w lesie. To właśnie tam Kevin Mglej postanowił jej się oświadczyć. Wokalistka do dziś wspomina niespodziankę swojego narzeczonego:

Zrobił mi strasznego pranka. To nie odbywało się w lesie, tylko w pięknym domku, cudownie zaaranżowanym. Wnętrze było bardzo artystyczne. W środku były rzeźby, było pięknie, romantycznie. To był cudowny moment. Ale sprankował mnie naprawdę mocno.

Kevin Mglej to chłopak Roksany Węgiel. Jest tatą, ma 26 lat i współpracuje m.in. z Mariną >>

Okazuje się, że Kevin Mglej naprawdę się postarał, aby Roksana Węgiel niczego się nie spodziewała. Wokalistka wspomniała, że jej partner ubrał się tak, jakby jechał na grzyby, a ona sama też założyła wygodne ubrania:

Nawet mam zdjęcie Kevina, który jest ubrany po prostu, jakby jechał na grzyby. Ja też w dresie, w jakichś ciepłych ubraniach, ale było pięknie, to była przepiękna chwila, bardzo się wzruszyłam. Zakręciła mi się łezka w oku. Później dzwoniliśmy do znajomych, rodziców, żeby się pochwalić.

W jednym z wcześniejszych wywiadów w RMF FM Roksana Węgiel wyznała, że data jej ślubu jest już wyznaczona. Ceremonia ma odbyć się jeszcze w 2024 roku. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama