News

Rodzice Roksany Węgiel pokazali jej zdjęcia z dzieciństwa. Urocza niespodzianka na osiemnastkę gwiazdy

Rodzice Roksany Węgiel pokazali jej zdjęcia z dzieciństwa. Urocza niespodzianka na osiemnastkę gwiazdy

fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel w 2023 roku skończyła 18 lat. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 obchodzi urodziny 11 stycznia. Z okazji jej wkroczenia w dorosłość, rodzice Roxie Węgiel opublikowali wzruszające wpisy i pokazali zdjęcia z dzieciństwa piosenkarki.

Roksana Węgiel – Ciche Szepty. Nowa piosenka w dniu 18. urodzin gwiazdy >> 

11 stycznia 2023 roku to wyjątkowa data dla Roksany Węgiel. Wokalistka stała się pełnoletnia, w dniu osiemnastki premierę miał jej nowy singiel Ciche Szepty, który zapowiada nadchodzącą płytę. 11 stycznia ruszył preorder albumu 13+5.

Roksana Węgiel dostała mnóstwo urodzinowych życzeń od fanów, specjalne posty na swoich profilach opublikowali też rodzice nastoletniej artystki. Mama Roksany Węgiel, Edyta Węgiel, ma swój profil pod nazwą @wegieledyta. Z kolei tata Roksany Węgiel, Rafał Węgiel, prowadzi konto @stworca_roxie.

Roksana Węgiel – zdjęcia z dzieciństwa

Edyta Węgiel podzieliła się zdjęciami, na których można zobaczyć Roksanę Węgiel jako bobasa i kilkuletnią dziewczynkę. Mama piosenkarki pokazała też zdjęcie USG.

Roksana Węgiel skończyła 18 lat! 18 ciekawostek z okazji pełnoletności wokalistki >> 

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze.

Gdziekolwiek Twoja podróż przez życie Cię zabierze, modlę się, byś zawsze BYŁA BEZPIECZNA. Ciesz się podróżą i NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu…

Nie mogę obiecać, że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego. Kocham Cię na zawsze, mama – napisała.

Podobny post pojawił się u taty Roksany Węgiel na Instagramie. Rafał Węgiel udostępnił m.in. wspólne zdjęcie z córką. Druga fotka udowadnia, że Roksana Węgiel od najmłodszych lat była bardzo stylowa. 😉

Roksana Węgiel skończyła 18 lat! 18 ciekawostek z okazji pełnoletności wokalistki >> 

Spróbuję szanować fakt, że decyzje, które podejmujesz są Twoje, ale musisz zrozumieć, że dla mnie zawsze będziesz moją małą dziewczynką.

Nie mogę już nosić Cię w moich ramionach, ale zawsze będę nosił Cię w moim sercu. Jestem z Ciebie dumny! Kocham Cię, Tata! – brzmi opis.

Nie da się ukryć, że Roksana Węgiel była uroczym dzieckiem.

Sami zobaczcie!

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.