News

Dziecko Harry’ego i Meghan złamie królewską tradycję?! To pomysł księżnej

Dziecko Harry’ego i Meghan złamie królewską tradycję?! To pomysł księżnej

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Royal Baby złamie królewską tradycję?! Dziecko jeszcze nie przyszło na świat, a już mówi się, że będzie kolejnym buntownikiem na brytyjskim dworze. O co dokładnie chodzi?

Księżna Meghan wciąga kokainę i sypia z przypadkowymi facetami! Będzie skandal? >> 

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle jest księżną, która nie przywiązuje wielkiej wagi do konwenansów. Media nie spuszczają księżnej Sussexu z oczu i co chwilę donoszą o jej wpadkach, trudnym charakterze i wysokich wymaganiach, które dotyczą także wychowywania dzieci.

Pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry’ego przyjdzie na świat w kwietniu. Chociaż do porodu zostało jeszcze trochę czasu, mówi się o tym, że księżna już zatrudniła sztab ludzi, którzy będą pomagać jej w opiece nad pociechą. Meghan zdecydowała nawet do jakiej szkoły pójdzie królewskie dziecko. Portale podają, że młodzi rodzice zamierzają złamać tradycję królewskiego dworu i posłać swojego potomka… do amerykańskiej szkoły!

Meghan Markle rozwiedzie się z Harrym?! Szokujące doniesienia z pałacu >> 

Mówi się, że dziecko księcia Harry’ego i księżnej Meghan miałoby pójść do ACS Egham w Egham w Surrey (dawniej American Community School). Jako powód wyboru właśnie tej szkoły podaje się m.in. fakt, że jej budynek znajduje się niedaleko Wielkiego Parku Windsor, gdzie niebawem zamieszkają książę i księżna Sussexu.

Myślicie, że to kolejny kaprys Meghan? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"You do not have to be defined by your injury or disability. You may not realise or appreciate it yet, but do not underestimate the incredible impact you are having on those around you, by simply being yourself." — The Duke of Sussex, as he and The Duchess attended the #EndeavourFundAwards. The Duke presented Shaun with the Endeavour Fund Henry Worsley Award — swipe to watch Shaun’s story. Shaun Pascoe was diagnosed with Post Traumatic Stress after numerous tours around the world with the @RoyalAirForceUK Medical Emergency Response Team. He has now set up the Forces’ Sailing Charity @TurnToStarboard, providing more than 1200 sailing opportunities to service personnel and veterans. The Endeavour Fund Awards celebrate the achievements of wounded, injured and sick servicemen and women who have taken part in remarkable sporting and adventure challenges over the last year to help with their recovery.

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj