News

Sam Smith przerwał koncert w Manchesterze po 4 kawałkach. Co się stało?

Sam Smith przerwał koncert w Manchesterze po 4 kawałkach. Co się stało?

fot. youtube.com/@samsmith

Europejska trasa koncertowa Sama Smitha powoli dobiegała końca – wydarzenie w Manchesterze miało być jednym z ostatnich przed rozpoczęciem sezonu festiwalowego. Artysta zapowiedział nawet specjalną niespodziankę na ten koncert. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Sam Smith znowu zaskoczył swoją kreacją. Ten strój podbił Internet >>

Sam Smith – przerwany koncert

Sam Smith rozpoczął koncert od hitu Stay with me. Po nim wykonał jeszcze 3 utwory, a następnie zniknął ze sceny. Fani nie wiedzieli, czy to element przedstawienia, czy jakieś problemy techniczne. Po chwili jednak okazało się, że to koniec koncertu. Na scenie zrobiło się ciemno, fani nie zobaczyli już swojego idola i musieli rozejść się do domu.

Loreen w Polsce! Data i ceny biletów na polski koncert Szwedki >>

Dopiero później Sam wytłumaczył sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikował relację, w której napisał:

Szczerze mówiąc, nie wiem, co powiedzieć. Kilka tygodni temu walczyłem z wirusem, a później podróżowałem po Europie i miałem wspaniale koncerty. Dzisiaj podczas próby głosu czułem się dobrze i byłem podekscytowany na myśl o wspaniałym show w Manchesterze ze specjalną niespodzianką na końcu.

W trakcie mojej trzeciej piosenki odnotowałem coś dziwnego z moim głosem. Modliłem się, żeby to było tylko rozkręcanie się mojego głosu, ale w czasie wykonywania czwartej piosenki czułem, że coś jest bardzo nie w porządku.

Zszedłem ze sceny i próbowałem wszystkiego, by w pełni odzyskać mój głos, ale bez skutku.

Jestem naprawdę załamany, że nie mogłem dokończyć dla was show.

Kocham was wszystkich. Przepraszam przepraszam przepraszam

 

 

Później na profilu Sama pojawiło się kolejne stories, informujące o odwołaniu koncertów w Birmingham i Glasgow. Lekarze zalecili całkowity odpoczynek ze względu na uraz strun głosowych. Dalsze koncertowanie mogłoby się skończyć permanentnym uszkodzeniem. 

fot. instagram.com/samsmith

Czy Sam Smith wystąpi w Polsce?

[AKTUALIZACJA 29.05.2023 10:08] Sam Smith odwołał swój występ na Orange Warsaw Festival.

2 czerwca Sam Smith ma być gwiazdą Orange Warsaw Festival >>. Czy do tego czasu artysta dojdzie do siebie, a lekarze pozwolą mu występować? Na chwilę obecną nie wiadomo. Tylko wydarzenia w Birmingham i Glasgow zostały odwołane. Będziemy śledzić sytuację na bieżąco.


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.