News

Sam Smith o swojej tożsamości płciowej. Odważne wyznanie gwiazdy

Sam Smith o swojej tożsamości płciowej. Odważne wyznanie gwiazdy

Fot. YouTube.com/SAM SMITH

Sam Smith opowiedział w wywiadzie o swojej tożsamości płciowej. Muzyk przyznał też, z jakimi trudami zmagał się przez lata. To wyznanie musiało go naprawdę dużo kosztować.

Julia Wieniawa i Baron razem na wakacjach?! Zdradziły ich zdjęcia >> 

Smith udzielił wywiadu Jameelii Jamil, w którym powiedział, że nie definiuje się w pełni z żadną z płci, również w kwestii seksualnej. Nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną. Co więcej, Smith zdradził nawet, że zastanawiał się kiedyś nad zmianą płci. 

To jednak nie jedyne wyznania, na które zdobył się gwiazdor. Opowiedział też o swojej metamorfozie, którą przeszedł kilka lat temu. Walczył z kompleksami codziennie, a jego przemiana to efekt walki z niską samooceną. Przyznał się też do operacji plastycznej.

David Guetta ma dużo młodszą dziewczynę! Pasują do siebie? >> 

Jak się okazało, Sam Smith w wieku 12 lat poddał się… liposukcji piersi. Do zabiegu namówiła go mama, która widziała, że piersi syna rosną z powodu dużej ilości estrogenu w organizmie.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saturday In London

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmith)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full Moon Fashion

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmith)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In the past if I have ever done a photo shoot with so much as a t-shirt on, I have starved myself for weeks in advance and then picked and prodded at every picture and then normally taken the picture down. Yesterday I decided to fight the fuck back. Reclaim my body and stop trying to change this chest and these hips and these curves that my mum and dad made and love so unconditionally. Some may take this as narcissistic and showing off but if you knew how much courage it took to do this and the body trauma I have experienced as a kid you wouldn’t think those things. Thank you for helping me celebrate my body AS IT IS @ryanpfluger I have never felt safer than I did with you. I’ll always be at war with this bloody mirror but this shoot and this day was a step in the right fucking direction 👅🤘🏼🍑

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmith)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌊

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmith)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj