Reklama
placeholder
News

sanah w Gdańsku: latający fortepian i goście specjalni. Co działo się podczas koncertu?

sanah w Gdańsku: latający fortepian i goście specjalni. Co działo się podczas koncertu?

fot. Instagram: @4fun.tv / Artur Kraszewski APPA/ DM Agency

Reklama
Reklama
placeholder

sanah wystąpiła w Polsat Plus Arena Gdańsk 8 września 2023 roku w ramach swojej stadionowej trasy. Podczas ponad 2,5 godzinnego widowiska sanah przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek, nie tylko w postaci gości specjalnych. Co działo się podczas koncertu sanah w Gdańsku?

sanah w Chorzowie: wideo z wesela artystki, Makłowicz otwierający 'ucztę' i goście specjalni >>

sanah w Gdańsku: co działo się na koncercie?

sanah niedawno odwiedziła Gdańsk w ramach swojej stadionowej trasy. Koncert przywołał jej na myśl ostatnią wizytę w trójmieście. sanah przyznała, że poszła wtedy na karaoke i tańczyła na stole. Potem obiecała, że przy następnej trasie zaprezentuje tę ostatnią umiejętność. Koncert sanah w Gdańsku otworzył jeden z najpopularniejszych kucharzy w Polsce, Robert Makłowicz, którego publiczność miała okazję poznać również jako eksperta od otwierania imprez. Na wideo wyświetlonym na wielkich ekranach, kucharz podzielił się z widownią radą, aby Ci odbierali tytułową ucztę wszystkimi zmysłami, po czym tradycyjnie zaprosił fanów do muzycznego przyjęcia.

sanah weszła na scenę w biało-czerownym wianku i sukience w róże, rozpoczynając koncert od piosenki Szampan. Później zaprezentowała utwory takie jak Melodia, Irena i Marcepan. Następnie przyszedł czas na piosenkę ten Stan. sanah przebrała się w suknię ślubną z wielkim trenem i wystąpiła ze swoim mężem - Stanisławem Grabowskim. Partner sanah pojawił się też na ekranach, gdzie wyświetlały się kadry z ich wesela. Poza tym publiczność mogła oglądać na nich artystkę w stylizacjach z różnych klipów. Podczas wykonywania piosenki Pocałunki sanah po raz kolejny zaskoczyła fanów swoją stylizacją. Tym razem artystka wskoczyła w szorty i kowbojski kapelusz.

sanah nie zawsze była sanah. Ciekawostki o wokalistce na 25. urodziny >>

Stylizacje sanah nie były jedyną rzeczą, którą jej fani z pewnością zapamiętają na dlugo. Artystka zadbała również o to, aby podczas niesamowitego widowiska nie zabrakło gości specjalnych. Jako pierwszy na scenie pojawił się Felicjan Andrzejczak, który wraz z sanah zaśpiewał utwór Jolka, Jolka pamiętasz. Przy kolejnym duecie publiczność mogła liczyć na jeszcze bardziej spektakularne widowisko. sanah i Grzegorz Turnau wykonali piosenkę Sen we śnie na latającym fortepianie.

Na koncercie w Gdańsku sanah ogłosiła, że planuje kolejną trasę, która miałaby się odbyć w trochę mniejszych miejscach, halach lub filharmoniach. Jako partnerzy stadionowej trasy sanah przypominamy, że przed nami ostatni koncert na PGE Narodowym w Warszawie, który odbędzie się 22 września 2023 roku. 

fot. Artur Kraszewski APPA/ DM Agency

fot. Artur Kraszewski APPA/ DM Agency

fot. Artur Kraszewski APPA/ DM Agency

fot. Artur Kraszewski APPA/ DM Agency

fot. Artur Kraszewski APPA/ DM Agency

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama