Reklama
placeholder
News

sanah na PGE Narodowym w Warszawie! Trzeci koncert Uczty nad Ucztami ogłoszony

sanah na PGE Narodowym w Warszawie! Trzeci koncert Uczty nad Ucztami ogłoszony

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

sanah wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie! Stolica Polski dołącza do listy stadionowej trasy Uczta nad Ucztami obejmującej dotychczas Gdańsk i Chorzów. 

Trasa Uczta nad Ucztami to zwieńczenie swoistego festiwalu artystki, rozpoczętego w 2022 wydanymi dwoma platynowymi albumami muzycznymi i dwiema wyprzedanymi trasami. sanah połączy ze sobą dotychczasowe wcielenia artystyczne i jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. Tym razem, w najszerszym gronie, odbiorcy wezmą udział w największej uczcie muzycznej, którą zgotuje nam najpopularniejsza obecnie polska artystka.

sanah – PGE Narodowy 

sanah zagra koncert na PGE Narodowym w Warszawie w piątek 22 września 2023 roku. 

sanah – bilety na PGE Narodowy

Bilety na sanah na PGE Narodowym są już w sprzedaży na stronie Ucztanaducztami.pl. Ceny wejściówek siedzących na trybunach wahają się od 99 do 289 złotych, a stojących na płycie od 149 do 169 złotych.

Głosuj na sanah w Ulubionej 20-tce >>

sanah – Uczta nad Ucztami

15.08.2023 - Stadion Śląski, Chorzów 
8.09.2023 - Polsat Plus Arena Gdańsk SOLD OUT
22.09.2023 - PGE Narodowy w Warszawie

Na Ucztę nad Ucztami na PGE Narodowym zaprasza PGE Narodowy, RMF FM, RMF Maxx, 4FUN. TV, CGM, WP oraz AMS. Organizatorem wydarzenia jest DM Agency. 

Bądźcie czujni – bilety na koncerty sanah w ramach trasy Uczta nad Ucztami będą do wygrania w 4FUN.TV! Obserwujcie nas na Instagramie i Facebooku, a być może drogocenne wejściówki trafią właśnie w Wasze ręce.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama