Reklama
placeholder
News

sanah w trzech osobach, czyli nowy projekt Siostry Grabowskie. Posłuchajcie utworu Cała sala śpiewa!

sanah w trzech osobach, czyli nowy projekt Siostry Grabowskie. Posłuchajcie utworu Cała sala śpiewa!

fot. YouTube/ Siostry Grabowskie/

Reklama
Reklama
placeholder

sanah zdecydowała się stworzyć nietypowe muzyczne trio Sióstr Grabowskich. Przy projekcie postanowiła współpracować jednak... ze sobą samą. Efektem jest nowy kanał na YouTubie, piosenka o tytule Cała sala śpiewa! oraz dedykowany dwóm z sióstr profil na Instagramie.

Który polski artysta sprzedał najwięcej płyt w 2023 roku? sanah poza podium >>

sanah "współpracuje" z Siostrami Grabowskimi. Nagrały piosenkę

3 marca 2024 roku na kanale fikcyjnych Sióstr Grabowskich na YouTubie pojawił się utwór Cała sala śpiewa! w wykonaniu sanah. W teledysku artystka wystąpiła w trzech odsłonach - zagrała siostry i siebie samą. Jest to kolejne "wcielenie", a raczej "wcielenia", piosenkarki, która już niejednokrotnie udowodniła w klipach, że lubi grać różne role. Kolejny pomysł sanah jest nowatorski i zależy jej na rozgraniczeniu tych trzech postaci, jak gdyby były osobnymi bytami. Warto wspomnieć, że siostry zyskały nazwisko po samej artystce.

Jak można się domyślić, od teraz niektóre piosenki sanah będą podpisywane inaczej niż dotąd. Siostry Grabowskie zyskały nawet swój profil na Instagramie (@siostrygrabowskie), który w momencie pisania artykułu ma ponad 7 tysięcy obserwujących. Wpisy, które są tam publikowane, nie pozostawiają złudzeń co do tego, że piosenkarka chce "oddzielić się" od swojego scenicznego alter-ego. Wspomniane siostry piszą do fanów tak, jakby naprawdę istniały, a nawet dziękują 26-latce za wspólnie nagraną piosenkę. Internauci przyznają, że sanah lubi zaskakiwać, a jej artystyczny rozwój jest ciekawym zjawiskiem do obserwowania. Zauważają, że gwiazda uwielbia przebieranki, a inni próbują zrozumieć, czy to aby na pewno nie jej bliźniaczki "odnalezione po latach", co dowodzi temu, że piosenkarka jest bardzo przekonująca w roli aktorki. 

Siostry Grabowskie, sanah - Cała sala śpiewa! [teledysk]

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama