News

Sanah z obrączką na FEST Festival. Ślub potwierdzony?

Sanah z obrączką na FEST Festival. Ślub potwierdzony?

fot. Instagram / @sanahmusic

Podczas swojego występu na FEST Festival 2022, sanah podzieliła się z fanami wymownym nagraniem, na którym śpiwając piosenkę pod tytułem All By Myself, wystąpiła w sukni ślubnej i welonie. Poza tym piosenkarka pojawiła się na scenie w złotej obrączcę. W ten sposób odpowiedziała na doniesienia mediów, które już wcześniej informowały o jej rzekomym ślubie.

sanah – koncerty 2022. Gdzie wystąpi wokalistka? [DATY, MIASTA] >>

Sanah potwierdziła ślub?

Sanah jest uważana za jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka często udziela się w miediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie ma ponad 680 tysięcy obserwujących. Choć można na nim znaleźć wiele zdjęć związanych z jej twórczością, piosenkarka rzadko dzieli się szczegółami na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że jej życiowym partnerem jest Stanisaław Grabowski. Media oraz fani artystki nie mają wątpiwości, że to właśnie z nim wzięła ślub, który w originalny sposób potwierdziła podczas występu na FEST Festival. 

sanah na ślubie fanki? Tiktokerka przygotowała zaproszenie >>

Kim jest partner sanah?

Partner sanah, czyli Stanisław Grabowski, jest znany pod pseudonimem 'ten Stan'. Mężczyzna pojawił się u boku swojej ukochanej w teledysku do jednego z jej popularnych utworów pod tytułem Kolońska i szlugi. Ponadto, para nagrała wspólny utwór, Święty Graal, który ukazał się na płycie piosenkarki pod tytułem Uczta

Warto wspomnieć, że sanah w 2021 roku zdobyła Fryderyka w kategorii Album Roku Pop za swój debiutancki album studyjny, Królowa dram. Na albumie znalazł się między innymi jej wielki hit pod tytułem Szampan. Poza tym, piosenkarka jest znana z utworów takich jak Bujda, Ale jazz!, Melodia oraz Cześć, jak się masz?, który wykonała wspólnie z raperem, Soblem. 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.