Reklama
placeholder
News

sanah: Rusza trasa stadionowa. Pierwszy przystanek Chorzów

sanah: Rusza trasa stadionowa. Pierwszy przystanek Chorzów

fot. instagram.com//sanahmusic/

Reklama
Reklama
placeholder

sanah jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich  wokalistek. W 2020 roku artystka wydała swój pierwszy album Królowa dram. Ma na swoim koncie wiele przebojów. Regularnie zaskakuje fanów. Kilka dni temu ukazał się najnowszy singiel piosenkarki skanah. Przed nią bardzo ważny zawodowy rozdział.

sanah: nowa piosenka skanah. Teledysk przepomina ten do Szampana? >>

sanah - koncert w Chorzowie

15 sierpnia 2023 roku sanah wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jest to pierwszy z przystanków na jej trasie stadionowej. W piosence najlepszy dzień w moim życiu wokalistka wyznała, że koncerty w takich miejscach były jej marzeniem od dzieciństwa. Na krótko przed pierwszym z nich na InstaStory wyznała, że "dzieją się rzeczy wielkie i piękne". 

W związku z rozpoczęciem trasy sanah przygotowała specjalny merch dla swoich fanów. W jego skład wchodzą m.in. kurtki, kapelusze, koszule, koszulki, plecaki, worki czy torebka. Wszystkie produkty są dostępne w oficjalnym internetowym sklepie wokalistki. Fani, którzy pojawią się na koncertach będą mogli kupić je osobiście. Wokalistka przygotowała na tę okazję także limitowaną edycję winylu z autografem, znajdują się na nim takie utwory jak: najlepszy dzień w moim życiu, płomień, skanah i Marcepan. Płyta dostępna będzie wyłącznie na stadionach. 

sanah z nowym teledyskiem, a w nim… harleyowcy. Zobaczcie Pocałunki >>

Kolejne dwie odsłony trasy stadionowej są już wyprzedane. Artystka we wrześniu wystąpi także na Stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk (8.09) i na PGE Narodowym w Warszawie. (22.09). 4FUN.TV jest patronem koncertów stadionowych sanah. 

Wybieracie się na koncerty sanah?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama