Reklama
placeholder
News

Sandra Kubicka zdradziła jak wyglądały przygotowania do ślubu z Baronem. Wszystko trzymano w tajemnicy

Sandra Kubicka zdradziła jak wyglądały przygotowania do ślubu z Baronem. Wszystko trzymano w tajemnicy

instagram.com/sandrakubicka

Reklama
Reklama
placeholder

Ślub Sandry Kubickiej i Barona do ostatniej chwili utrzymany był w tajemnicy. Fani tej pary musieli być bardzo zaskoczeni widząc zdjęcia ślubne w mediach społecznościowych świeżo upieczonej pani Milwiw-Baron. Choć celebryci przyznali się już jakiś czas temu do swoich zamiarów, chyba nikt nie spodziewał się, że uda mi się dokonać formalności jeszcze przed porodem ich pierwszego dziecka.

Sandra Kubicka i Baron WZIĘLI ŚLUB! Podzielili się zdjęciami z ceremonii >>

Jak Sandra Kubicka i Baron utrzymali ślub w sekrecie?

Okazuje się, że całe przedsięwzięcie było  zorganizowane spontanicznie. Na swoim profilu na Instagramie Sandra podzieliła się kulisami ślubu.

Wtorek 4 dni przed ślubem: pisze do @jovanaa_djurovic z pytaniem kiedy wraca z Aten bo w sobotę o 13 będzie ślub.. Udało się znaleźć datę przed porodem! padła.. 😂 Potem do moich dziewczyn @izakucmierowska & @ewa_pieczarka_art_hair “ej zrobicie mnie w sobotę na ślub?” 😁 Ewa do ostatniej chwili myślała że czesze mnie jako gościa na wesele. Pół godziny przed wyjściem połączyła kropki że to nasz ślub. 😂

Na tym jednak nie koniec, bo oprócz poinformowania świadków oraz stylistek na ostatnią chwilę, para także rodzinę trzymała w niewiedzy.

Zadzwoniliśmy do rodzin i najbliższych powiedzieć, jaka jest sytuacja. Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie ale nikt nie miał pretensji bo cytuje „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić” 😂 Już za dobrze nas znają.

Kwestię kreacji ślubnej Sandry Kubickiej też udało się ekspresowo rozwiązać:

Sukienkę z dzianiny zamówiłam ze strony dla ciężarnych. Przeznaczona na baby shower ale tylko w tą już się mieściłam. 🤭
Nadszedł ten dzień.. Napisaliśmy przysięgi, dostaliśmy drzewo od naszych świadków które posadzimy w nowym domu, ubraliśmy sraki w ślubne szelki, wystroiliśmy się i poszliśmy powiedzieć sobie „tak” ✨ Podpisałam się ostatni raz jako Kubicka i wyszłam z urzędu jako Milwiw-Baron 🤍

Także „przyjęcie weselne” było zorganizowane naprędce:

Po wszystkim poszliśmy na obiad do @bailawarsaw gdzie przyjaciele otworzyli dla nas wcześniej restaurację abyśmy mieli pełną prywatność. Dziękujemy 💛 Wiecie ile to dla nas znaczyło…

Sandra i Baron postawili na ekspresowe przygotowanie wszystkiego, bez angażowania sztabu ludzi, informując jedynie najbliższych i korzystając z usług zaprzyjaźnionych osób. Dzięki temu ślub utrzymali w tajemnicy, a po wszystkim mogli spokojnie wrócić do domu i zasnąć razem na kanapie, oglądając ulubiony program, jak dodaje Sandra.


 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama