Reklama
placeholder
News

Sandra Kubicka i Baron ZARĘCZYLI SIĘ! Pokazali wideo z tego romantycznego momentu

Sandra Kubicka i Baron ZARĘCZYLI SIĘ! Pokazali wideo z tego romantycznego momentu

fot. Instagram: @sandrakubicka / @alekbaron

Reklama
Reklama
placeholder

Sandra Kubicka i Baron zaręczyli się! Para podzieliła się filmikiem z tego romantycznego momentu w mediach społecznościowych. 

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili swój związek w październiku 2021 roku. Od tamtej pory tworzą jedną z najgorętszych par w polskim szoł biznesie. Niedługo po tym, jak na początku września 2023 roku Sandra Kubicka wyjechała do Grecji na ślub przyjaciół bez swojego partnera, w sieci po raz kolejny pojawiły się plotki o ich rozstaniu. Modelka je jednak zdementowała, tłumacząc, że zarówno ona, jak i Baron mieli wtedy sporo zawodowych obowiązków. Jakiś czas temu podczas nagrywania jednego z muzycznych talent show muzyk przyznał nawet, że jest gotowy na to, aby założyć rodzinę i zostać ojcem. 

Sandra Kubicka złożyła Baronowi życzenia na 40-te urodziny. 'Najlepsze co mi się w życiu przydarzyło to Ty' >>

Sandra Kubicka i Baron ogłosili ZARĘCZYNY. Jest wideo

Sandra Kubicka i Baron ogłosili swoje zaręczyny w niedzielę 17 grudnia 2023 roku. Para od kilku dni przebywa na wakacjach w Dubaju, gdzie wybrali się z okazji 40-tych urodzin Barona. Muzyk skorzystał z okazji i postanowił oświadczyć się modelce w romantycznej scenerii. Baron podzielił się filmikiem z tej wyjątkowej chwili na swoim profilu na Instagramie, podpisując go:

She said YES 💍 (Powiedziała TAK)

Sandra Kubicka świętuje rocznicę z Baronem. Pokazała romantyczne wideo >>

Sandra Kubicka przyjęła zaręczyny i nie ukrywa, że jest z ich powodu bardzo szczęśliwa. Modelka podzieliła się na swoim InstaStory nagraniem z narzeczonym. Pokazała też zdjęcie pierścionka z diamentem i napisała:

Na swoje 40. urodziny @alekbaron zechciał, żebym została jego narzeczoną (...) A odpowiedz brzmi: TAK. Najpiękniejszy, jaki w życiu widziałam. Kocham Cię mój księciu z bajki spełniający moje wszystkie marzenia.

Gratulujemy!

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama