News

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. Tym razem to Polak

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. Tym razem to Polak

fot. instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka. Celebryka obecnie spotyka się z Polakiem. Co wiemy o jej nowym partnerze?

Sandra Kubicka pod koniec maja 2020 roku ogłosiła rozstanie ze swoim narzeczonym Kaio Goncalvesem. Chociaż do zerwania zaręczyn ponad miesiąc temu, to fani modelki zorientowali się, że Kubicka ma nowy obiekt westchnień. To 26-letni biznesmen.

Sebastian Fabijański i Maffashion wezmą ślub? Aktor mocno w to wątpi >>

Sandra Kubicka: nowy chłopak, wiek, zawód

Sandra Kubicka obecnie spotyka się z Wiktorem Karolem Waligórą, który na co dzień pracuje w branży nieruchomości i jest partnerem spółki Realty Corporation z siedzibą w Londynie. Wiadomo także, że mężczyzna studiował w Los Angeles finanse i inwestycje w nieruchomości, a także ukończył IE Business School w Madrycie z wyróżnieniem.

Pomimo tego, że oficjalnie związek pary nie zostało potwierdzony przez żadną ze stron, to internauci nie mają wątpliwości co do tej relacji. Zarówno Kubicka jak i Waligóra opublikowali zdjęcia z urlopu w Chorwacji, w której byli pod koniec czerwca. Udokumentowane zostało także wyjście na premierę perfum modelki.

Nowy związek potwierdził również Kaio Alves Goncalves, który przyznał, że Kubicka mieszkając w Miami zaczęła nawiązywać relację z Waligórą.

Antek Królikowski nie chciał 'romansu' z Julią Wieniawą? Liczył na inną aktorkę?! >>

Podoba Wam się nowa para?

 

 

 

 

Opublikowany przez Wiktora Wkw Środa, 24 czerwca 2020

 

 

Opublikowany przez Wiktora Wkw Środa, 8 lipca 2020

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj