News

Sara James w finale America's Got Talent: występ z owacjami na stojąco! Zobacz wideo

Sara James w finale America's Got Talent: występ z owacjami na stojąco! Zobacz wideo

fot. YouTube.com/America's Got Talent

Sara James w finale America’s Got Talent wystąpiła 13 września 2022 roku. Polka w amerykańskiej edycji Mam Talent! po raz kolejny zachwyciła swoim głosem. Jej występ został nagrodzony owacjami na stojąco!

Sara James w finale America's Got Talent. 'Dam z siebie wszystko' >>

Sara James – finał America's Got Talent

Sara James w finale America’s Got Talent zaśpiewała wielki przebój Kate Bush – Running Up That Hill. Simon Cowell, który na castingu wcisnął złoty przycisk i przepuścił Sarę James prosto do półfinału AGT, stwierdził, że nastolatka „rozwaliła” piosenkę.  

Heidi Klum powiedziała, że 14-latka jest jednym z największych odkryć tego sezonu. Pod wrażeniem talentu Sary James byli też pozostali jurorzy – Sofia Vergara i Howie Mandel.

W internecie nie brakuje komentarzy od widzów, którzy uważają, że Sara James powinna wygrać America’s Got Talent.

Sara James: finał America's Got Talent. Głosowanie z Polski >>

Przypomnijmy, że podczas eliminacji do America’s Got Talent Sara James zaśpiewała singiel Billie Eilish i Khalida – Lovely, a w półfinale zaprezentowała hit Eltona Johna – Rocket Man.

Sara James – finał. Kiedy wyniki?

Czy Sara James wygra? Wyniki America’s Got Talent zostaną ogłoszone w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości miliona dolarów.

Sara James – kim jest?

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jej rodzice to Arleta Dancewicz i John James.

Tata Sary James pochodzi z Nigerii. John Egwu-James jest muzykiem, brał udział między innymi w programach X Factor oraz Bitwa Na Głosy.

Sara James wygrała The Voice Kids 4 w drużynie Tomsona i Barona. Była reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Sara James na Eurowizji Junior 2021 zajęła 2. miejsce z piosenką Somebody.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.