News

Sara James: Billie Eilish udostępniła jej post na Facebooku z występem w America's Got Talent

Sara James: Billie Eilish udostępniła jej post na Facebooku z występem w America's Got Talent

fot. youtube.com/Billie Eilish, youtube.com/America's Got Talent

Kilka dni temu Sara James skończyła 14 lat. Mimo tak młodego wieku piosenkarka zwyciężyła już czwartą edycję programu The Voice Kids, zajęła drugie miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 i otrzymała Złoty Przycisk od Simona Cowella w programie America's Got Talent, równocześnie przechodząc do półfinału show.

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >>

Billie Eilish, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów mimo swoich niecałych 21 lat ma już na koncie 7 nagród Grammy oraz Złoty Glob i statuetkę Oscara za piosenkę No Time To Die do ostatniego filmu o Jamesie Bondzie. Nie da się ukryć, że jest jedną z największych gwiazd obecnego rynku muzyki pop.

Po swoim ubiegłotygodniowym występie w America's Got Talent Sara James udostępniła filmik, na którym wykonuje otwór Billie Eilish Lovely przed jury, dziękując w poście wokalistce za utwór - a Billie Eilish na swoim profilu na Facebooku udostępniła post Sary!

fot. facebook.com/Billie Eilish

fot. facebook.com/Billie Eilish

Wideo na YouTube z występem Sary w America's Got Talent przez ostatnie 3 dni wyświetlono już ponad 8 milionów razy. Sara James na ten moment posiada ponad 30 tysięcy obserwujących na Facebooku, natomiast profil Billie Eilish śledzi 32 miliony obserwujących. Informacja o występie utalentowanej młodej Polki ma więc szansę podwoić swoje zasięgi. Jak myślicie, czy Sara ma szanse wygrać America's Got Talent?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.