Reklama
placeholder
News

Sara James podbije kolejne show, ale… w Ameryce?! Była na castingu

Sara James podbije kolejne show, ale… w Ameryce?! Była na castingu

fot. Instagram.com/sara_james_music

Reklama
Reklama
placeholder

Sara James podbije kolejne show, ale tym razem w Ameryce? Nastoletnia wokalistka była na castingu do słynnego programu.

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >>

Sara James w 2021 roku zawojowała scenę The Voice Kids 5. 13-latka ze Słubic zachwyciła jurorów oraz publiczność swoim głosem i zajęła 1. miejsce.

Później Sara James wygrała polskie eliminacje do 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 była o krok od zwycięstwa – z piosenką Somebody trafiła na drugie miejsce na podium.

Sara James ogłosiła, że postanowiła spróbować swoich sił w kolejnym talent show. Piosenkarka pokazała zdjęcia z planu amerykańskiej edycji Mam Talent!.

Sara James w amerykańskim Mam Talent!

W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i… wzięłam udział w przesłuchaniach do „America’s Got Talent”!! Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć jak mi poszło - koniecznie obserwujcie social-media moje i @agt - a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! Love you! – napisała Sara James.

Sara James - kim jest? [wiek, rodzina, pochodzenie, piosenki] >> 

Sezon amerykańskiego Mam Talent! z udziałem Sary James rozpoczyna się 31 maja 2022 roku. Na oficjalnym profilu programu można zobaczyć zwiastun, w którym pojawiła się Sara James (około 38. sekundy). 

Jury amerykańskiego Mam Talent! to Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara i Howie Mandel.

Przypomnijmy, że w amerykańskiej edycji Mam Talent! w 2019 roku wystąpił Marcin Patrzałek. Polak dostał się do półfinału.

Sara James zrobi światową karierę?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama