News

Sara James w amerykańskim Mam Talent zachwyciła. Niedawno wypuściła My Wave

fot. YouTube.com/Sara James

Sara James wystąpiła w amerykańskim Mam Talent! i spełniła „amerykański sen”. 14-letnia Polka oczarowała Simona Cowella – Złoty Przycisk zapewnił jej miejsce w odcinkach na żywo.

Niedługo po urodzinach, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 wypuściła nowy singiel – My Wave.

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >> 

Sara James – My Wave: nowa piosenka

Najnowszy, taneczny utwór Sary James jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych od 14 czerwca 2022 roku. My Wave to pierwszy w pełni anglojęzyczny singiel nastoletniej wokalistki.  Autorami muzyki są: Marysia Dzięcielak, Jan Bielecki, Tom Martin, Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, a słowa napisali Marysia Dzięcielak oraz Tom Martin.

Do My Wave powstał teledysk, w którym można znaleźć nawiązania do kosmicznej podróży. Klip wyreżyserował Sebastian Wełdycz.

Sara James – America’s Got Talent

Występ Sary James w America’s Got Talent z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Poza Złotym Przyciskiem, Sara otrzymała też owacje na stojąco od publiczności i przykuła ogromną uwagę wielbicieli programu przed telewizorami. Simon Cowell, oceniając występ Polki, powiedział, że ma w sobie „blask gwiazdy”.

Sara James - kim jest? [wiek, rodzina, pochodzenie, piosenki] >> 

To kolejny międzynarodowy sukces na koncie Sary James. Przypomnijmy, że reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 zajęła z piosenką Somebody 2. miejsce.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.