Reklama
placeholder
News

SBM FFestival 2023: tak bawiliście się w Warszawie! Relacja od 4FUN.TV

SBM FFestival 2023: tak bawiliście się w Warszawie! Relacja od 4FUN.TV

fot. materiały własne 4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

SBM FFestival 2023 przeszedł już do historii. Popularna hip hopowa impreza zgromadziła w Warszawie kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Podczas 4 dni festiwalu wydarzyło się tam tyle, że spokojnie można by obdzielić kilka wydarzeń tego typu. Był ogień!

Nie mogło tam zabraknąć naszego prezentera, Mateusza Jędrasia. Wspólnie z ekipą nagrał dla Was relację z całego SBM FFestivalu. Sprawdzamy, co tam się działo!

SBM FFestival 2023 – co się działo? Koncerty, strefa XPERIENCE YOUR WAY, wywiady

SBM FFestival odbył się w dniach 23-26 sierpnia na warszawskim lotnisku Bemowo. Pierwszy dzień imprezy przejął Mata. Zachwycony tłum wyśpiewał z nim takie hity jak Patoreakcja czy Patointeligencja, a zapytani festiwalowicze przyznawali otwarcie, że był to ich jeden z najważniejszych koncertów do ‘odhaczenia’.  

Na czwartek zaplanowano prawdziwą hip hopową ucztę: Main Stage zaszczyciły takie gwiazdy jak Sokół, Kacperczyk, Żabson czy Fukaj. Dwie pozostałe sceny rozbujali m.in. Solar & Białas, Kaz Bałagane i Chivaz. 3. dnia festiwalu atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca, a fani skakali przez kilka godzin przy hitach takich artystów jak 2115, Sobel, Kinny Zimmer, Janusz Walczuk czy Kukon. 

Ostatni dzień SBM FFestivalu standardowo był wisienką na torcie. Do późnych godzin nocnych publika bawiła się na koncertach m.in. Hotel Maffija, Białasa, Jan-Rapowanie, Young Multiego czy Bambi.

Ekipa 4FUN.TV bawiła się wyśmienicie, a Mateuszowi Jędrasiowi udało się porozmawiać z Bambi, spotkać Young Leosię, a nawet… zjechać na linie. Po raz kolejny, tak jak wcześniej na Sunrise Festivalu i OFF Festivalu, odwiedziliśmy również strefę XPERIENCE YOUR WAY, w której czekały kolejne niespodzianki dla uczestników imprezy. Znów można było tu dostać urządzenia GLO do podgrzewania tytoniu i dedykowane im wkłady, a także zaopatrzyć się w nową koszulkę z wybranym nadrukiem, wyświetlić napisy na gigantycznym ekranie, a przede wszystkim bawić się w gronie świetnych ludzi, którzy kochają muzykę. Wszystko to i jeszcze więcej zobaczycie w relacji wideo na naszej antenie.

Pełną relację z SBM FFestivalu 2023 zobaczycie na antenie 4FUN.TV w sobotę 2 września - nie przegapcie!

 

 

 

Materiał powstał dzięki zaproszeniu na imprezę

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama