News

Sebastian Fabijański i Maffashion wyjadą z Polski? Co oznacza tekst singla Lustro?

Sebastian Fabijański i Maffashion wyjadą z Polski? Co oznacza tekst singla Lustro?

Fot. YouTube.com/Fabijański/Instagram.com/maffashion_official

Sebastian Fabijański i Maffashion wyjadą z Polski? Co oznacza tekst singla Lustro, który niedawno wypuścił aktor? 

Maffashion chce mieć więcej dzieci. „Jeszcze się nie zniechęciłam” >> 

Sebastian Fabijański sprawdza się nie tylko jako aktor, lecz także malarz i raper. W czerwcu 2020 roku wydał swój pierwszy album studyjny – Primityw. W przyszłym roku ma pojawić się jego kolejny krążek pt. Reset.

Sebastian Fabijański – Lustro – teledysk

W Święto Niepodległości 2020 partner Maffashion wypuścił swój nowy singiel – Lustro. Aktor jest nie tylko autorem utworu, lecz także reżyserem teledysku do niego.

Tytuł "Lustro" pojawił się przypadkiem. Nie wiedziałem jak nazwać ten kawałek, więc wyciągnąłem z tekstu utworu to właśnie słowo. Teraz dopiero ten tytuł nabiera znaczenia, bo mam wrażenie, że ten tekst jest lustrzanym, trochę wykrzywionym odbiciem aktualnej sytuacji w naszym kraju. Co ciekawe napisałem ten utwór 1.08 czyli w rocznicę Powstania Warszawskiego, a premierę ma 11.11 czyli w święto Niepodległości. Myślę, że to symboliczne zrządzenie Losu – czytamy w opisie klipu na YouTube.

Maffashion pokazała płaski brzuch po porodzie. „Można popaść w depresję” >> 

Tak jak zapowiada, Sebastian Fabijański w swoim kawałku komentuje polską rzeczywistość. Wciela się też w rolę redaktora. Uwagę przykuwa outro Lusta, które sugeruje, że artysta i Maffashion być może wyjadą z kraju.

Powiedziałem, co wiedziałem, moje veni, vidi, vici zahacza o mieszkanie, porwę żonę i lecimy, byle jak najdalej od tej smutnej galaktyki – słyszymy na końcu.

Maffashion dodała link do nowego singla swojego chłopaka na Instagramie. Julia Kuczyńska skomentowała je jednym słowem: Aktualne. Zablokowała możliwość komentowania posta, a po jakimś czasie usunęła go z profilu.

Czekacie na kolejne kawałki Sebastiana Fabijańskiego?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.