Reklama
placeholder
News

Sebastian Fabijański zapytany o Rafalalę na konferencji Fame MMA. Ostra reakcja

Sebastian Fabijański zapytany o Rafalalę na konferencji Fame MMA. Ostra reakcja

fot. youtube: FAME MMA

Reklama
Reklama
placeholder

Sebastian Fabijański ostro zareagował na pytanie o Rafalalę podczas konferencji FAME MMA. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku szerokim echem odbiły się plotki o zdradach jakich miał się dopuścić aktor wobec swojej partnerki, Maffashion, z którą rozstał się w lipcu 2022 roku. Niemała afera rozpoczęła się właśnie odnośnie rzekomej "współpracy" Fabijańskiego z Rafalalą.

Sebastian Fabijański o zdradach, Rafalali i narkotykach w 'najtrudniejszym wywiadzie' >>

Sebastian Fabijański zapytany o Rafalalę - konferencja Fame MMA 

Sebastian Fabijański pojawił się na konferencji Fame MMA 17, która odbyła się 4 stycznia 2023 roku. Aktor już niebawem stoczy walkę z Wac Toją, czyli znanym raperem młodego pokolenia. Sebastian Fabijański wcześniej zapowiedział, że w oktagonie zobaczymy jego... alter ego. W trakcie konferencji Sebastian Fabijański zaskoczył prowadzącego, przedstawiając się jako Marek.

Fame MMA 17 – z kim walczy Sebastian Fabijański? Druga walka wieczoru ogłoszona >>

Robert Pasut stwierdził, że zachowanie aktora wcale nie jest śmieszne i postanowił powiedzieć mu to wprost:

Stary, masz tutaj szansę się wyczyścić albo być znienawidzonym do końca życia. Twój wybór.

Sebastian Fabijański odpowiedział na to:

Ale jak to?! Przecież ja mam na imię Marek.

To właśnie wtedy Robert Pasut postanowił wspomnieć o Rafalali:

To Marek się pukał z Rafalalą czy ty? Czy chciałbyś się odnieść do tego tematu w taki sposób, żeby widownia to zaakceptowała i przeżuła. Żebyś miał z tym kiedyś spokój?

Sebastian Fabijański ostro zareagował na słowa prowadzącego, twierdząc, że pomiędzy nim a Rafalalą nic się nie wydarzyło i całą winę za hejt w jego stronę ponoszą portale plotkarskie, wobec których podjął już kroki prawne:

Poczyniłem pewne kroki prawne w kierunku ataku na portale plotkarskie. Mam na piśmie oświadczenie tejże Rafalali, która mówi o przebiegu zdarzeń tamtej feralnej nocy. I to jest nie do podważenia. Nic się nie wydarzyło. (...) Ty i cała reszta ludzi bardzo by chcieli, żeby tam się coś wydarzyło. Bardzo by chcieli widzieć tego Fabijańskiego, który jest w takiej, a nie innej sytuacji. Muszę cię zmartwić. Nie zobaczysz tego nigdy w życiu, bo nic się tam k*rwa nie wydarzyło. Koniec tematu. Ja pie***lę.

Po swojej ostrej wypowiedzi Sebastian Fabijański rzucił na stół mikrofon i rozlał wodę ze szklanki. 

Sebastian Fabijański na Fame MMA 17. Walka z Wac Toją

Sebastian Fabijański stoczy walkę w oktagonie z Wac Toją podczas Fame MMA 17. Impreza odbędzie się 3 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama