News

Sebastian Karpiel-Bułecka zmieni imię! „Chce zrobić z tym porządek”

Sebastian Karpiel-Bułecka zmieni imię! „Chce zrobić z tym porządek”

Fot. YouTube.com/KayaxTV

Sebastian Karpiel-Bułecka zmieni imię! Żona członka zespołu Zakopower zdradziła dlaczego wokalista planuje to zrobić.

Kto partneruje Maffashion w klipie Dawida Kwiatkowskiego? Oto Michał Kot >> 

Sebastian Karpiel-Bułecka jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Być może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale pierwsze imię artysty brzmi nie Sebastian, a Łukasz. Imię, którym 44-latek posługuje się na co dzień jest jego drugim.

Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię

Jakiś czas temu w wywiadzie udzielonym dziennikowi Fakt, Paulina Krupińska powiedziała, że jej mąż planuje zmienić imię na Sebastian, również w oficjalnych dokumentach.

Na Wikipedii jest, że on ma na imię Łukasz, tylko jakoś to nikogo nie interesowało i w związku z tym, że funkcjonuje w mediach jako Sebastian, to już wszyscy się do tego przyzwyczaili - przyznała Paulina. Oczywiście nagłówki wszystkich portali brzmiały później, że "Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz", ale dziś uważam, że to całkiem zabawna sytuacja. Wiem, że mój mąż chce zrobić z tym porządek, bo jest to frustrujące, gdy dzwonią z banku i on przez 5 sekund musi się zastanowić, czy to na pewno telefon do niego. Chce wykreślić imię z dowodu. Ale jeszcze to mu się nie udało, chociaż ma 45 lat za rogiem – cytuje prezenterkę Pudelek.pl.

Martyna Wojciechowska zmieniła imię! >> 

Na koniec Paulina Krupińska dodała, że nigdy nie zwróciła się do swojego partnera jego „prawdziwym” imieniem.

(…) Chociaż mój brat ma na imię Łukasz. Dużo jest tych Łukaszy w moim życiu, ale do niego tak absolutnie to imię nie pasuje, że nigdy nie przeszło mi to przez usta – mówiła.

Imię Łukasz rzeczywiście nie pasuje do wokalisty?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.