News

Selena Gomez i Hailey Bieber w tej samej restauracji! Fani byli bezlitośni

Selena Gomez i Hailey Bieber w tej samej restauracji! Fani byli bezlitośni

fot. instagram.com/selenagomez/haileybieber

Selena Gomez i Hailey Bieber w sobotni wieczór wyszły do tej samej restauracji. Fani piosenkarki bardzo szybo zareagowali.

Selena Gomez wydała swój album Rare w piątek, 10 stycznia. Nic dziwnego, że w weekend postanowiła świętować w gronie najbliższych znajomych. Najpierw wybrała się na premierę filmu Dolittle, a wieczorem zorganizowała imprezę w hollywoodzkiej restauracji Craig's. Na instastory piosenkarki pojawły się zdjęcia, na których grupa świętowałą nowy krążek przy fioletowym, błyszczącym cieście ze słowem Rare. Słowo Rare pojawiło się również na torcie w postaci wystających z ciasta liter.

Okazało się, że tuż obok, w tym samym lokalu, na kolacji została zauważona Hailey Bieber w gronie najbliższych, w tym Madison Beer. Justina Biebera nie było z nimi. Pomimo tego, że gwiazdy prawdopodobnie były w Craig's w tym samym czasie, to nie wchodziły w żadne interakcje między sobą.

Nie często zdarza się, żeby Gomez i Bieber były w jednym pomieszczeniu, więc internet momentalnie rozgrzał się do czerwoności. Sytuację zaotrzył fakt, że z Hailey była Madison Beer, która jest przyjaciółką piosenkarski.

Fani Gomez momentalnie zaatakowali instagramowy profil Madison komentując jej zdjęcia emotikonami węża i tymi, które sprawiają wrażenie jakby miały zaraz wymiotować. Beer starała się bronić mówiąc, że po prostu zjadła kolację ze swoją 10-letnią przyjaciółką i uwielbia Selenę, więc nigdy nie chciałaby jej zdenerwować.

Nie minęło dużo czasu i sama Gomez odniosła się do sytuacji:
„Obrzydliwe jest czytanie tego wszystkiego. To nie było zamierzone. Jestem zawiedziona, że ludzie potrafią do kogoś pisać takie rzeczy. Znam Madison od kiedy była małym dzieckiem i obserwuję jak staje się kobietą taką jaką jest. Tu nie ma żadnego problemu.” - napisała gwiazda na Instagramie.

Świat jest mały, prawda? ;)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

R.A.R.E @iheartradio

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

soft boi (sometimes)

Post udostępniony przez Madison Beer (@madisonbeer)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj