Reklama
placeholder
News

Selena Gomez z nową piosenką Love On. Widzieliście już całuśny teledysk?

Selena Gomez z nową piosenką Love On. Widzieliście już całuśny teledysk?

fot. YouTube/Selena Gomez/

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez wydała nowy singiel o tytule Love On, który zapowiadała już od jakiegoś czasu. Piosenkarka nie tylko śpiewa o miłości, ale i prywatnie jest szalenie zakochana w nowym wybranku serca - Bennym Blanco. Kilka dni przed premierą singla 31-latka udostępniła na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z serii zatytułowanej "40 godzin. Paryż". Na niektórych spacerowała po mieście, jadła croissanta czy brała kąpiel. Nie da się ukryć, że z pewnością nie wybrała się na tę wycieczkę w pojedynkę. 

Selena Gomez 'przyłapana' na pocałunku z nowym chłopakiem. Fani są zachwyceni >>

Selena Gomez śpiewa o miłości w singlu  Love On

23 lutego 2024 roku na kanale Seleny Gomez na YouTubie pojawił się singiel z pełnym pocałunków teledyskiem. "Jesteś tym, w kim chcę się zakochać" - śpiewa piosenkarka, która ma na swoim koncie kilka burzliwych, nieudanych związków. Jak wiadomo, 31-latka od niedawna jest coraz mniej dyskretna jeśli chodzi o jej kwitnącą relację z nową drugą połówką.

W udostępnionym klipie zauważalne są nawiązania do paryskiego stylu - Selena Gomez ubrana w eleganckie stroje tańczy w pałacu i topi croissanta w kawie, a raz na jakiś czas na ekranie wyświetla się kolejna całująca się para. Można się domyślić, że zdjęcia, które 31-latka udostępniła wcześniej na swoim profilu na Instagramie są wręcz zakulisowe, ponieważ teledysk był prawdopodobnie kręcony we Francji. W tekście znajdują się szczegółowe odniesienia do randek w barze czy restauracji. Piosenkarka śpiewa też o całowaniu na tylnym siedzeniu samochodu, co może być jej osobistym wspomnieniem, w którym znaczącą rolę odegrał sam Benny Blanco.

W momencie publikacji artykułu wideo ma ponad 1,8 miliona wyświetleń, a premiera miała miejsce zaledwie 14 godzin temu. Fani zauważają w komentarzach, że Selena Gomez przeżywa tzw. glow up w nowym związku i życzą jej szczęścia w miłości.

Selena Gomez - Love On [teledysk]

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama