News

Selena Gomez zrobiła porządki na Instagramie! Nie obserwuje nawet Justina Biebera!

Selena Gomez zrobiła porządki na Instagramie! Nie obserwuje nawet Justina Biebera!

screen from instagram.com/selenagomez

Najbardziej popularny instagramowy profil na świecie przeszedł prawdziwą przemianę. Pisaliśmy ostatnio, że Selena ustawiła na swoje zdjęcie główne fotkę swojej mamy z młodości, pomimo tego, że panie jakiś czas temu bardzo pokłóciły się o związek Sel i Biebera. Wygląda na to, że konflikt został zażegnany, ale to dopiero początek zmian na profilu Seleny.

Gomez postanowiła zrobić małe czystki w osobach, które sama obserwuje, więc usunęła ponad 300 profili, których najwyraźniej nie chce oglądać. Wśród „zachowanych” znajomych wokalistki są m.in. Taylor Swift, Francia Raisa, która była dawcą nerki, Amy Schumer i Jessica Alba. Przychylność Sel straciły natomiast m.in. Demi Lovato i Gigi Hadid.

Zrozumiałe jest nie obserwowanie np. mniej lubianych koleżanek, to trochę dziwne jest nieobserwowanie… własnego chłopaka.

Czy Justin Bieber coś przeskrobał i naraził się ukochanej? A może mama przekonała Selenę, że nie powinna się znowu z nim wiązać? Ale moment, jej Selena też nie obserwuje :)

Jedynym wytłumaczeniem może być fakt, że podobno Selena nie prowadzi swojego profilu i robią to za nią jej współpracownicy.

Zobacz też: Nicki Minaj w nocym klipie Quavo! Będzie hit?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj