News

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie [FOTO]

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie [FOTO]

Fot. Instagram.com/selenagomez

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. Pod zdjęciem, na którym ją widać, wokalistka napisała bardzo ważny post.

Demi Lovato zerwała zaręczyny przez Selenę Gomez?! >>  

Selena Gomez w stroju kąpielowym. Pokazała bliznę

Niedawno na Instagramie Seleny Gomez pojawiło się jej zdjęcie w stroju kąpielowym. Fotka jest inna od „typowych” wakacyjnych zdjęć, bo 28-latka nie chce ukrywać swoich mankamentów. Piosenkarka pozuje w taki sposób, że na jej nodze możemy zobaczyć wyraźną bliznę po operacji przeszczepienia nerki, którą przeszła w 2017 roku.

Pamiętam, że po przeszczepie nerki na początku było mi bardzo trudno pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby była na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie z tym, kim jestem i przez co przeszłam... i jestem z tego dumna. (…) – napisała Selena Gomez.

Na nowym zdjęciu Selena Gomez ma na sobie błękitny kostium kąpielowy marki LA’MARIETTE, która tworzy projekty również dla kobiet, o „nieidealnych” figurach.

Małgorzata Rozenek z tatuażami! „Nowa ja” >>

Jesteś wspaniała!

Kocham Cię, jesteś bardzo silna!

Blizna wygląda jak piękny tatuaż.

Jesteś piękna – czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu u Seleny Gomez zdiagnozowano tocznia rumieniowatego. Z powodu choroby gwiazda musiała przejść transplantację nerki. Organ przekazała jej przyjaciółka Francii Raisie. Portale podają, że w trakcie operacji doszło do uszkodzenia arterii, a do jej odbudowy lekarze wykorzystali żyłę z uda Seleny Gomez.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On the set of boyfriend 🌹

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Appreciation post for the squad that’s the loyalist since day 1 @marissa.marino @hungvanngo @kateyoung 💙

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me, Italy -trying desperately to look like a Fellini film

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.