Reklama
placeholder
News

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie [FOTO]

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie [FOTO]

Fot. Instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. Pod zdjęciem, na którym ją widać, wokalistka napisała bardzo ważny post.

Demi Lovato zerwała zaręczyny przez Selenę Gomez?! >>  

Selena Gomez w stroju kąpielowym. Pokazała bliznę

Niedawno na Instagramie Seleny Gomez pojawiło się jej zdjęcie w stroju kąpielowym. Fotka jest inna od „typowych” wakacyjnych zdjęć, bo 28-latka nie chce ukrywać swoich mankamentów. Piosenkarka pozuje w taki sposób, że na jej nodze możemy zobaczyć wyraźną bliznę po operacji przeszczepienia nerki, którą przeszła w 2017 roku.

Pamiętam, że po przeszczepie nerki na początku było mi bardzo trudno pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby była na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które ją zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie z tym, kim jestem i przez co przeszłam... i jestem z tego dumna. (…) – napisała Selena Gomez.

Na nowym zdjęciu Selena Gomez ma na sobie błękitny kostium kąpielowy marki LA’MARIETTE, która tworzy projekty również dla kobiet, o „nieidealnych” figurach.

Małgorzata Rozenek z tatuażami! „Nowa ja” >>

Jesteś wspaniała!

Kocham Cię, jesteś bardzo silna!

Blizna wygląda jak piękny tatuaż.

Jesteś piękna – czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu u Seleny Gomez zdiagnozowano tocznia rumieniowatego. Z powodu choroby gwiazda musiała przejść transplantację nerki. Organ przekazała jej przyjaciółka Francii Raisie. Portale podają, że w trakcie operacji doszło do uszkodzenia arterii, a do jej odbudowy lekarze wykorzystali żyłę z uda Seleny Gomez.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama