News

Selena Gomez przeszła przeszczep nerki!

Selena Gomez przeszła przeszczep nerki!

Okazuje się, że był ważny powód, dla którego Selena przez część wakacji nie pokazywała się publicznie. Gwiazda właśnie umieściła na swoim Instagramie wpis, w którym wyjawiła, że przeszła niedawno przeszczep nerki. Do operacji musiało dojść w wyniku choroby układu odpornościowego, na który choruje gwiazda – tocznia.

„Zdaję sobie sprawę, że moi fani zauważyli, że byłam nieobecna przez część wakacji i zastanawiali się, czemu nie promowałam nowej muzyki, z której jestem bardzo dumna” – napisała gwiazda. „Dowiedziałam się, że muszę poddać się przeszczepowi nerki przez mój toczeń, po czym poddałam się rekonwalescencji. Jest to coś, co musiałam zrobić dla mojego ogólnego zdrowia”.

Selena pokazała też zdjęcie, na którym widać bliznę po zabiegu i we wzruszającym wpisie podziękowała przyjaciółce Francii Raisie, która przekazała jej nerkę, a także zespołowi lekarzy, który zajmował się nią w ciągu ostatnich kilku miesięcy, oraz rodzinie.

Na szczęście Selena czuje się już dobrze, a my życzymy jej dużo zdrowia!

 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez) 14 Wrz, 2017 o 3:07 PDT

Zobacz też: Selena Gomez i The Weeknd zamieszkali razem!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj