News

Selena Gomez BIERZE ŚLUB!

Selena Gomez BIERZE ŚLUB!

Fot. Instagram.com/selenagomez

Selena Gomez bierze ślub?! Wokalistka takim komentarzem opatrzyła swoje zdjęcia z Cannes, gdzie obecnie przebywa na festiwalu filmowym i promuje produkcję ze swoim udziałem, czyli film The death don't die. O co chodzi? Podobno nie miała przecież nawet chłopaka…

A przy okazji – ja i Bill Murray bierzemy ślub – napisała Gomez pod swoimi fotkami na Instagramie.

Rodzeństwo gwiazd – podobni do sławnych braci i sióstr? >>

Nie byłoby w tej informacji nic dziwnego – w końcu Selena miała prawo zataić przed fanami fakt posiadania narzeczonego i ślubne plany. Bill Murray to jednak nie chłopak piosenkarki, a… znany 68-letni aktor i współpracownik z planu The death don’t die.

Selena Gomez i Bill Murray wywołali wspólnym pojawieniem się na czerwonym dywanie niemałe poruszenie i konsternacje – starszy o ponad 40 lat aktor dotykał artystki, szeptał jej do ucha i złapał ją poniżej talii. Fani celebrytki są oburzeni, ale Selenie najwyraźniej nie przeszkadzały adoracje 68-letniego Murraya. Para wyszła z restauracji trzymając się za ręce.

Dawid Kwiatkowski ŚPIEWA SHALLOW! Nie zgadniecie z kim nagrał duet >>

Komentarz Gomez o ślubie miał być odpowiedzią na negatywne opinie, ale nie wiemy czy wielbiciele artystki poczują się uspokojeni. A może to żart?

Co o tym myślicie?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.