Reklama
placeholder
News

Serial 'Przyjaciele' w polskiej wersji. Powstają 'Rekiny Warszawy'

Serial 'Przyjaciele' w polskiej wersji. Powstają 'Rekiny Warszawy'

Fot. Flickr.com

Reklama
Reklama
placeholder

Powstaje polska wersja kultowego serialu Przyjaciele. Polska odpowiedź będzie nosić tytuł Rekiny Warszawy i jest na etapie produkcji. Co jeszcze wiemy? Zobaczcie!

Shallow po polsku śpiewają… ksiądz i nauczycielka! [WIDEO] >>

Serial Przyjaciele podbił serca wielu widzów na całym świecie. Historia szóstki znajomych była emitowana w latach 1994-2004. W oryginalnej obsadzie wystąpili Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kurdow, Matt LeBlanc, Dawid Schwimmer oraz Matthew Perry. Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że już w maju 2020 roku na platformie HBO Max pojawi się jeden, nowy odcinek.

Rekiny Warszawy – polscy Przyjaciele

O czym będzie serial Rekiny Warszawy? Rekiny Warszawy to serial, który będzie opowiadał o życiu 30-latków. Bohaterami będą trzy kobiety i trzech mężczyzn. W polskiej wersji Przyjaciół wystąpią Agnieszka Wrona, Monika Śniegucka, Agnieszka Brzezińska, Piotr Zwolski, Sebastian Przybylski i Jakub Sporek. O samej produkcji aktorzy opowiedzieli na kanapie Dzień Dobry TVN.

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy – powiedział Jakub Sporek

Aktorzy mają nadzieję, że serial będzie miał swoją premierę tuż przed wakacjami 2020 roku.

Małgorzata Heretyk z 19+ wzięła ślub na planie programu! >>

Będziecie oglądać?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama