Reklama
placeholder
News

Shakira wyda nową płytę! Kiedy ukaże się jej 12. album - Las Mujeres Ya No Lloran?

Shakira wyda nową płytę! Kiedy ukaże się jej 12. album - Las Mujeres Ya No Lloran?

fot. YouTube/Shakira/

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira wkrótce wyda swój pierwszy od 7 lat album studyjny. W sieci pojawiła się już zapowiedź i cztery okładki płyty. Fani są wniebowzięci tą wiadomością, a nawet proszą o przyśpieszenie premiery. Na kiedy ją zaplanowano?

POMNIK Shakiry został odsłonięty. Podobny do piosenkarki? >>

Shakira zapowiada nowy album. Kiedy premiera?

W połowie lutego 2024 roku Shakira poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że 22 marca tego roku ukaże się jej 12. album studyjny o tytule Las Mujeres Ya No Lloran (Kobiety już nie płaczą). Krążek będzie się składał z 16 utworów, w tym z ośmiu, które nie zostały opublikowane nigdy wcześniej. Najnowsze dzieło będzie pierwszą płytą piosenkarki, która ukaże się w dwóch wersjach: cyfrowej oraz winylowej. Na instagramowym profilu piosenkarki pojawiła się już jej zapowiedź oraz zdjęcia okładki, na których 47-latka pozuje m.in. ze sztucznymi, "diamentowymi" łzami spływającymi po jej policzkach.

Shakira zapowiedziała nową płytę w instagramowym poście:

Mój nowy album, który ukaże się 22 marca, stworzyłam wspólnie z Wami wszystkimi - moją watahą wilkołaków, które były przy mnie na każdym kroku.

Tworzenie tego dzieła było procesem alchemicznym.

Pisząc każdą piosenkę, odbudowywałam siebie. Śpiewając je, moje łzy zamieniły się w diamenty, a moja wrażliwość w siłę.

Fani nie szczędzą gwieździe komplementów w komentarzach pod postem i dają znać, że już nie mogą doczekać się premiery. Przypomnijmy, że ostatnim wydanym albumem piosenkarki jest El Dorado z 2017 roku. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama