News

Oscary 2019: Shallow na żywo! Gaga i Cooper przesadzili?

Oscary 2019: Shallow na żywo! Gaga i Cooper przesadzili?

screen YouTube/ThatGuyInPhilly

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali Shallow podczas 91. gali wręczenia Oscarów. Emocje aż kipiały ze sceny! Szykuje się romans roku?

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow

To był występ, na który wszyscy czekali z niecierpliwością. Lady Gaga i Bradley Cooper byli jednymi z gwiazd, które zaśpiewały podczas wręczenia Oscarów 2019. Duet wykonał nominowaną do nagrody piosenkę Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy.

Oscary 2019: Lista laureatów >> 

Od chwili premiery filmu pojawiają się informacje, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają się ku sobie. Mówi się, że to właśnie przez kolegę z planu Gaga rozstała się niedawno ze swoim narzeczonym Christianem Carino. Czy rzeczywiście między Gagą a Cooperem jest jakieś głębsze uczucie? Tego do końca nie wiadomo, ale jedno jest pewne - przez cały występ ta dwójka nie mogła oderwać od siebie wzroku! Iskrzyło w całym Dolby Theatre. Mówi się nawet, że podczas występu Gaga chciała pocałować Bradleya Coopera… My przypomnimy tylko, że Bradley Cooper na Oscarach pojawił się ze swoją partnerką Iriną Shayk, która notabene, siedziała pomiędzy Lady Gagą a Bradleyem! Cała sytuacja wywołała oczywiście falę komentarzy na Twitterze.

Oscary 2019: nagroda dla Shallow i Bohemian Rhapsody

Przypominamy, że utwór Shallow zdobył uznanie Amerykańskiej Akademii Filmowej i otrzymała Oscara w kategorii Najlepsza Piosenka.

Oprócz Lady Gagi i Bradleya Coopera na scenie zaśpiewali także Adam Lambert z zespołem Queen. Występ grupy wiązał się z wieloma nominacjami dla filmu Bohemian Rhapsody, który opowiada historię zespołu oraz ich charyzmatycznego wokalisty – Freddiego Mercury'ego. Queen i Adam Lambert otworzyli 91. galę rozdania Oscarów kultowym przebojem We Will Rock You.

Lady Gaga zaśpiewała Shallow w rockowej wersji! Lepsza niż oryginał? >> 

Ostatecznie film Bohemian Rhapsody otrzymał od Akademii aż 3 statuetki – za najlepszy dźwięk i montaż dźwięku oraz najlepszy montaż. Dodatkowo Rami Malek, odtwórca roli Freddiego Mercury`ego, dostał nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Gratulujemy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#oscar2019 #ladygaga #astarisborn #bradleycooper #love

Post udostępniony przez CA (@ciaraina)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uno de nuestros momentos favoritos de los #oscars2019 😍😱😍😱

Post udostępniony przez Actitudfem (@soy_actitud)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj