News

Shawn Mendes: koncerty w Polsce i trasa odwołane. Jest oświadczenie

Shawn Mendes: koncerty w Polsce i trasa odwołane. Jest oświadczenie

fot. materiały prasowe/universalmusic.pl

Przykra wiadomość dla fanów Shawna Mendesa – ogłoszono, że artysta odwołał całą międzynarodową trasę koncertową, w tym dwa koncerty w Polsce.

Shawn Mendes ma problemy ze zdrowiem psychicznym >> 

Przypomnijmy, że Shawn Mendes miał wystąpić  19-20.06.2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Koncerty zostały już raz przeniesione.

W lipcu 2022 roku Mendes wydał oświadczenie, w którym poinformował, że odwołuje najbliższe koncerty. Jakiś czas później opublikował wpis, w którym przekazał, że pozostała część trasy w Ameryce Północnej oraz Wielkiej Brytanii i Europie również się nie odbędzie.

Shawn Mendes odwołuje koncerty. Oświadczenie wokalisty

Jak wiecie, musiałem przełożyć kilka tygodni koncertów, ponieważ nie byłem w pełni przygotowany na skutki powrotu na trasę.

Rozpocząłem ją podekscytowany możliwością ponownych występów na żywo po długiej przerwie wywołanej pandemią, ale rzeczywistość jest taka, że nie byłem gotowy na to, jak trudne będzie koncertowanie po tak długim czasie. Po rozmowach z moim zespołem i pracy z niesamowitymi specjalistami w zakresie zdrowia coraz wyraźniej rozumiałem, że potrzebuję czasu, którego nigdy osobiście nie miałem, aby się uziemić i wrócić silniejszym. Niestety muszę odwołać pozostałą część trasy w Ameryce Północnej oraz UK i Europie. Mieliśmy nadzieję, że dam radę po tej niezbędnej przerwie powrócić do grania, ale obecnie muszę potraktować moje zdrowie priorytetowo.

To koniec CNCO. Zespół kończy działalność po latach >>

To nie oznacza, że nie będę tworzyć nowej muzyki. Nie mogę się też doczekać, aby zobaczyć Was na trasie w przyszłości. Wiem, że wszyscy długo czekaliście na te koncerty i mówię Wam to ze złamanym sercem, ale obiecuję, że powrócę po czasie potrzebnym do wyzdrowienia.

Kocham Was wszystkich i dziękuję, że mnie wspieracie i trwacie przy mnie w tej podróży – napisał Shawn Mendes.

Shawn Mendes – koncerty odwołane. Co z biletami?

Wkrótce wszyscy posiadacze biletów mają otrzymać wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi zwrotu pieniędzy za bilety lub możliwości skorzystania ze specjalnej oferty, pozwalającej bez dopłaty na wymianę biletu na dwudniowy karnet na Kraków Live Festival 2022.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.