News

Siostry Godlewskie POGODZIŁY SIĘ i reaktywują zespół!

Siostry Godlewskie POGODZIŁY SIĘ i reaktywują zespół!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Siostry Godlewskie mają za sobą burzliwy czas. Przypomnijmy, że dziewczyny zostały niedawno wyrzucone z pokładu samolotu, którym miały dostać się na swój koncert w Amsterdamie. Ich zachowanie nie spodobało się obsłudze lotu i finalnie Gosia samotnie dotarła na występ, a Esmeralda musiała wrócić do domu.

Po tym wydarzeniu dziewczyny zaczęły prowadzić ze sobą oficjalną wojnę w mediach społecznościowych, a zespół Siostry Godlewskie przestał istnieć. Esmeralda pożaliła się też fanom, że „tak naprawdę nigdy nie chciała śpiewać i to był pomysł Gosi” i że teraz ma szanse na spełnianie własnych marzeń. 30 marca Monikę „Esmeraldę” Godlewską zobaczymy w walce Fame MMA, gdzie celebrytka zmierzy się z Martą Linkiewicz.

Michał Szpak odwołał koncert. Nie chce grać z TYMI gwiazdami >>

Gosia Godlewska próbowała nie reagować na zaczepki siostry i w tym czasie koncertowała sama. Dziewczyny jednak postanowiły się pogodzić i reaktywować zawieszoną działalność duetu Siostry Godlewskie.

Esmeralda pokazała nawet na Instagramie urocze zdjęcie śpiącej Gosi z podpisem: Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach (…) Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno @malgorzata_godlewska_official. Siostry Godlewskie wracają!

Czekaliście na ich powrót?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

c’mon barbie let's go party 🥊#famemma #mmagirls #esmeraldagodlewska #fight #🖤

Post udostępniony przez Esmeralda👑 (@esmeralda_godlewska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś widzimy się w Clubie Epoka ! 🎉🎉🎉 #siostrygodlewskie #fun #club

Post udostępniony przez Esmeralda👑 (@esmeralda_godlewska)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj