Reklama
placeholder
News

Skolim i Cleo śpiewają w DUECIE! Dziewczyno Piękna będzie hitem wakacji?

Skolim i Cleo śpiewają w DUECIE! Dziewczyno Piękna będzie hitem wakacji?

fot. YouTube.com/SKOLIMLatino

Reklama
Reklama
placeholder

Skolim, a właściwie Konrad Skolimowski jest aktorem. Od 2018 roku próbuje swoich sił jako wokalista disco polo. Nazywany jest nawet "królem latino". Artysta ma na swoim koncie przygodę z walkami MMA. Brał udział w dwóch walkach z Jasiem Kapelą oraz Emilianem "Księciunio" Bayerem. Z obydwu starć wyszedł zwycięsko. Do największych hitów wokalisty należą takie utwory jak: Wyglądasz idealnie, Nie dzwoń do mnie mała czy Temperatura. Skolim postanowił podwoić swoje muzyczne siły i zaprosił Cleo do duetu.

Liber w nowej piosence śpiewa o Sylwii Grzeszczak? Wilk ma bardzo wymowny tekst

Skolim i Cleo wypuścili wspólny numer. Tak brzmi Dziewczyno Piękna

18 kwietnia 2024 roku miał swoją premierę utwór pod tytułem Dziewczyno Piękna, który Skolim zaśpiewał w duecie z Cleo. Do ich wspólnej piosenki powstał też teledysk. Wokalistka poinformowała o tym swoich fanów w takich słowach:

NIESPODZIANKA! Już w najbliższy czwartek usłyszycie i zobaczycie nowy kawałek @skolim__ z moim gościnnym udziałem! 🤩 Bardzo dużo dobrej letniej energii - szykujcie się na wakacyjny HIT ☺️🔥

Singiel ma bardzo pozytywny i letni vibe. Jego refren z pewnością wpadnie w ucho niejednej osobie. Klip do utworu Dziewczyno Piękna możecie zobaczyć poniżej. Myślicie, że stanie się hitem wakacji?

Mrozu i Maryla Rodowicz w DUECIE! Wydali wspólnie cover hitu Sing-Sing >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama