Reklama
placeholder
News

Śluby 2022 – które gwiazdy szykują się do ceremonii?

Śluby 2022 – które gwiazdy szykują się do ceremonii?

fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz/andziaks/karolina_pisarek

Reklama
Reklama
placeholder

Na czyje śluby czekamy w 2022 roku? Kto ogłosił, że szykuje się do ceremonii? Te gwiazdy staną na ślubnym kobiercu.

Brat Ariany Grande wziął ślub. Tak wyglądali Ari i młodzi [ZDJĘCIA] >> 

W 2022 roku „tak” powiedzieli sobie m.in. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz, Kourtney Kardashian i Travis Barker oraz brat Ariany Grande – Frankie Grande – i jego partner Hale Leon. Czyje śluby jeszcze przed nami?

Śluby gwiazd 2022

Andziaks i Luka

Youtuberzy staną na ślubnym kobiercu w lipcu 2022 roku. Ceremonia ma być zorganizowana w ogrodzie, a ślub i wesele utrzymane w tradycyjnym klimacie, ale z nowoczesnymi elementami.

 

Karolina Pisarek i Roger Salla

Modelka zaręczyła się z biznesmenem Rogerem Sallą w 2021 roku. Przygotowania do ich ślubu można oglądać w cyklu Pisarek mówi tak. Mówi się, że ceremonię zaplanowano na czerwiec 2022.

 

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Doniesienia o tym, że Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska biorą drugi ślub pojawiły się na początku maja. Uroczystość ma odbyć się 9 września 2022 roku – w 50. urodziny wokalisty Ich Troje.

 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostaną mężem i żoną w czerwcu 2022. Wesele ma zostać zorganizowane w górach.

 

Tadeusz Muller i Małgorzata Downar

Syn Magdy Gessler oświadczył się ukochanej w 2021 roku. Tadeusz Muller poprosił o rękę Małgorzatę Downar w czasie urlopu na Majorce. Jakiś czas później w jednym z wywiadów zapowiedział, że pobiorą się w 2022 roku.

 

Maja Hyży i Konrad Kozak

Jak donosi serwis Plejada, ślub Mai Hyży i Konrada Kozaka ma odbyć się w październiku na indonezyjskiej wyspie Bali.

 

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się jesienią 2021 roku. Data ślubu ma być już ustalona, ale narzeczeni na razie jej nie zdradzają. Mówi się, że powiedzą sobie „tak” jeszcze w 2022 roku.

 

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Wiadomość o zaręczynach Magdy Gessler obiegła media w marcu 2022 roku. Portal Pomponik informował wtedy, że restauratorka i Waldemar Kozerawski zdradzili, że ślub i wesele mają odbyć się jeszcze w tym roku.

W 2022 roku było też głośno o zaręczynach Avril Lavigne i Mod Suna oraz Klaudii Halejcio i Oskara Wojciechowskiego. Być może oni wezmą ślub w tym roku. Fani liczą, że niedługo ślubnymi zdjęciami podzielą się też Wersow i Friz z Ekipy, którzy zaręczyli się latem 2021.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama