Reklama
placeholder
News

Oliwka Brazil i Smolasty - czy są razem? Co ich łączy?

Oliwka Brazil i Smolasty - czy są razem? Co ich łączy?

fot.Instagram.com/oliwka_brazil/michal502

Reklama
Reklama
placeholder

Oliwka Brazil i Smolasty są razem? Raper szczerze opowiedział o relacji z Oliwką Brazil. Co tak naprawdę ich łączy? Znamy odpowiedź!

Fame MMA: Smolasty wraca do oktagonu. Kiedy walka? >> 

Oliwka Brazil stała się rozpoznawalna po tym, jak pojawiła się u boku Smolastego w utworach Playboy i Oh Daddy. Fani zastanawiają się co łączy Norberta Smolińskiego i artystkę znaną m.in. z hitu Big Mommy.

Smolasty i Oliwka Brazil są parą? Co ich łączy? 

Na początku stycznia 2022 roku raper oraz jego trener Norbert Daszkiewicz byli gośćmi w 4FUN LIVE. Smolasty został zapytany o relacje z Oliwką Brazil. Co powiedział?

Łączy nas wspaniała przyjaźń i relacja taka wpierająca, wspieramy się nawzajem. Pomogłem Oliwce przejść przez ten pierwszy etap wejścia na mainstreamową scenę muzyczną, żeby nie popełniała błędów, które ja popełniłem, żeby potem się nie musiała zbierać tak, jak ja się musiałem zbierać. (…) Po prostu chcę, żeby ominęła te wszystkie przeszkody, na które ja nie raz wpadłem podczas swojej drogi muzycznej. (…) Ona mi ufa  – stwierdził Smolasty.

Kim jest Oliwka Brazil? [WIEK, KARIERA, INSTAGRAM] >> 

Raper dodał, że Oliwka Brazil „wyżywa się” muzycznie, a w najbliższym otoczeniu jest pokorna. 19-latka aktualnie nagrywa płytę.

4FUN LIVE z udziałem Smolastego i Norberta Daszkiewicza znajdziecie niżej.

Niedługo po tym jak Smolasty mówił o przyjaźni z Oliwką Brazil, do internetu trafiło wideo, na którym 26-latek całuje się z raperką! To ujęcie z klipu do ich nowego singla Toxic Baby, które znowu wywołało spekulacje na temat relacji między parą. Teledysk to zapowiedź czegoś bardziej gorącego?

Czekamy na rozwój wydarzeń! 

 

fot. screen Youtube.com/Smolasty/Smolasty feat. Oliwka Brazil - Toxic Baby [Official Music Video] 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama