Reklama
placeholder
News

Snoop Dogg jako WRESTLER. Co za rzut na matę! [WIDEO]

Snoop Dogg jako WRESTLER. Co za rzut na matę! [WIDEO]

fot. instagram.com/snoopdogg

Reklama
Reklama
placeholder

Snoop Dogga można określić jako człowieka renesansu 😉. Niesamowita kariera muzyczna nie była dla niego wystarczająca. Artysta udzielał się także w branży aktorskiej, trochę zajmuje się malarstwem, gdy był dzieckiem, chodził na lekcje śpiewu w kościele, a kilka lat później został skazany za posiadanie kokainy. Jakby tego było mało, ten bohater memów z jointami w roli głównej jest nie tylko ojcem, ale również... dziadkiem.

Hit Snoop Dogga na… dudach. Wideo z lotniska to hit >>

Ciekawostka – czy wiecie, że tak naprawdę ma na imię Calvin Cordozar Broadus Junior?

Snoop Dogg – wrestling 

Amerykanie uwielbiają wrestling. Co ciekawe, nie jest to faktyczna walka, a raczej wyreżyserowane widowisko. Wrestling charakteryzuje się pewnymi spektakularnymi manewrami – skokami, lotami, dźwigniami. W pewnych odmianach używa się nawet… krzeseł. Niektóre chwyty wymagają współpracy obu zawodników. 

Lady Gaga napisała te hity dla innych gwiazd. Które i dla kogo? >>

Wynik walki jest z góry ustawiony, a osoby na ringu mają za zadanie odegrać swoje role. Czasem dopisana jest do tego dłuższa fabuła. W dalszym ciągu jest to jednak niebezpieczny sport i może tutaj dochodzić do poważnych kontuzji.

Snoop Dogg – latający łokieć

Snoop Dogg ma 51 lat, a mimo to zdecydował się wystąpić na gali WrestleMania, gdzie zastąpił kontuzjowanego biznesmana Shane'a McMahona w walce z aktorem Michaelem Gregory'm Mizaninem. Walka odbyła się z typowym dla wrestlingu popisem umiejętności aktorskich, po kilku chwilach od rozpoczęcia muzyk znokautował przeciwnika prawym sierpowym. Gdy ten drugi leżał na deskach, Snoop pokręcił się trochę po scenie, poprawił kończyny Mizanina, a następnie wykonał „latający łokieć” – skok zakończony wbiciem łokcia w brzuch przeciwnika.

Nagranie z tej walki możecie zobaczyć poniżej. Jak Wam się podoba latający łokieć Snoop Dogga?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama