Reklama
placeholder
News

Sobowtóry największych gwiazd zebrane na jednym profilu na Instagramie. Faktycznie podobne?

Sobowtóry największych gwiazd zebrane na jednym profilu na Instagramie. Faktycznie podobne?

fot. instagram.com/same.de.la.same/

Reklama
Reklama
placeholder

Światowe gwiazdy mają wielu fanów, którzy pragną wyglądać jak one. Nie zawsze jednak drogą do upodobnienia się do danej postaci są operacje plastyczne.Zdarza się, że niektórzy po prostu łudząco przypominają daną osobistość. Można podejść do tego na różne sposoby - być zachwyconym lub przeciwnie. Osoby znajdujące się na pewnym zbiorczym profilu na Instagramie poświęconym sobowtórom są z tego faktu wyraźnie zadowolone.

Harry Potter: ciekawostki o książkach i filmach na 43. urodziny czarodzieja >>

Sobowtóry największych gwiazd zebrane na jednym profilu. Jaka jest historia powstania konta?

Instagramowy profil @same.de.la.same powstał z inicjatywy Freddy'ego Slivinski, którego zainspirowało do rozpoczęcia takiej działalności dziecięce doświadczenie. Już w młodości zauważył, że wyglądać jak celebryta to niemalże nim być. Niektórzy z nich są traktowani "po królewsku" i z uwagi na swój wizerunek, zapraszani na różne imprezy okolicznościowe. Freddy uznał, że musi przedstawić ich historie światu. W opisie profilu wpisał: "Regular people who look & live like Celebs", czyli "Zwyczajni ludzie, którzy wyglądają i żyją jak celebryci".

Gdy byłem dzieckiem, ja i mój brat bliźniak graliśmy w pewną grę. Obserwowaliśmy ludzi na ulicach i plażach, a potem szukaliśmy gwiazd, które wyglądają tak jak oni. Założyłem konto na Instagramie, bo miałem potrzebę działania. Kiedy zacząłem rozmawiać z sobowtórami, odkryłem, że ich życia są niezwykle fascynujące. Oni żyją jak prawdziwe gwiazdy! Zrozumiałem wtedy, że muszę pokazać ich historie światu!

- opowiedział Freddy Slivinski w wywiadzie dla serwisu Bored Panda. 

Każdy post na profilu założonym przez Freddy'ego posiada zdjęcie sobowtóra i krótki cytat przedstawiający jego wizję bycia podobnym do sławnej postaci oraz ostateczne porównanie dwóch twarzy - czyli zestawienie sobowtóra i gwiazdy. Czyjego "bliźniaka" można znaleźć na danym koncie na Instagramie? Po świecie chodzą mężczyźni wyglądający niemalże identycznie jak Brad Pitt, Álvaro Morte czy Daniel Radcliffe. Za to niektóre kobiety do złudzenia przypominają Taylor Swift lub Demi Lovato. Każdą z powyższych gwiazd tuż obok zdjęcia swojego sobowtóra znajdziecie na profilu @same.de.la.same (oraz poniżej).

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama