News

Spice Girls znowu razem! Będzie koncert w Polsce?

Spice Girls znowu razem! Będzie koncert w Polsce?

Fot. screen Instagram.com/geyakli

Spice Girls powracają! Autorki takich hitów jak Wannabe i Say You’ll Be There rozpoczęły wspólną karierę w 1994 roku. W krótkim czasie zyskały miano najlepszego i najbardziej kasowego girlsbandu świata.

Spice Girls występowały razem przez 6 lat. W 2000 roku dziewczyny ogłosiły rozwiązanie grupy, czym złamały serca fanom. Swoją decyzję motywowały chęcią rozpoczęcia karier solowych.

Melanie Brown, Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Geri Halliwell i Emma Bunton do tego roku nie dawały większych szans na powrót Spice Girls. Na szczęście zmieniły zdanie i ogłosiły… wspólną trasę koncertową!

Sensacją jest również informacja, że jedna osoba nie zgodziła się na powrót do wspólnych występów. Victoria Beckham odmówiła udziału w trasie.

Nie dołączę do dziewczyn na scenie, ale pragnę podkreślić, że bycie w Spice Girls było niezwykle ważną częścią mojego życia i życzę im mnóstwo zabawy podczas przyszłorocznej trasy. Jestem przekonana, że zaprezentują wspaniałe show, a starzy i obecni fani będą się świetnie bawić - napisała Victoria Beckham.

Spice Girls – koncerty 2019

Spice Girls startują z nową trasą 1 czerwca 2019 roku w Manchesterze. Sprzedaż biletów rozpocznie się w sobotę 10 listopada o godz. 11:30 polskiego czasu na stronach ticketmaster.co.uk oraz gigsandtour.com.

Gdzie jeszcze wystąpią Spice Girls?

1.06.2019 Manchester, Etihad Stadium

3.06.2019 Coventry Ricoh Stadium

6.06.2019 Sunderland Stadium Of Light

8.06.2019 Edinburgh BT Murrayfield Stadium

10.06.2019 Bristol Ashton Gate Stadium

15.06.2019 London Wembley Stadium

Mamy nadzieję, że Spice Girls rozszerzą trasę poza Wielką Brytanię i będziemy je gościć również w Polsce.

To byłby pierwszy koncert zespołu w naszym kraju, chociaż krążyły plotki, że mafia pruszkowska zafundowała sobie prywatny występ zespołu pod koniec lat 90-tych. Takie rewelacje możecie znaleźć w książce Masa Jarosława Sokołowskiego i podobno nie jest to fikcja literacka 😊

Cieszycie się z powrotu Spice Girls na scenę?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Piotr
    z tego co kojarze, to one maja tylko wystapic w UK
    5 miesięcy temu