News

Spotify: Twój rok. Jak zrobić swoje podsumowanie?

Spotify: Twój rok. Jak zrobić swoje podsumowanie?

Fot. Pixabay.com

Jak zrobić swoje podsumowanie roku na Spotify? Przygotowaliśmy dla Was instrukcję. ;-) Koniecznie dajcie znać czego najczęściej słuchaliście!

Spotify: najlepsi artyści 2019 roku wybrani! >> 

Twój rok na Spotify: Instrukcja

Koniec roku to świetna okazja do podsumowań – również tych muzycznych. Dzięki aplikacji Spotify w łatwy sposób możecie sprawdzić jakich artystów i kawałków słuchaliście najczęściej w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Jak przygotować własne podsumowanie roku na Spotify? Na telefonie lub komputerze zalogujcie się na swoje konto w aplikacji. Na stronie głównej powinno pojawić się „Twoje podsumowanie roku 2019”, Później wystarczy kliknąć „zobacz” i sprawdzić jacy artyści i jakie single królowali na Waszej playliście.

Spotify pokaże Wam najczęściej odtwarzanych artystów w danych porach roku oraz artystę, który według Was jest numerem jeden. Aplikacja wskaże Wam również liczbę krajów, z których pochodzą wokaliści, których muzyki słuchaliście przez ostatni rok.

Eluwina, alternatywka, jesieniara – Młodzieżowe Słowo Roku 2019 wybrane. Które to? >> 

To nie wszystko. Dzięki podsumowaniu roku na Spotify będziecie mogli zobaczyć wykres, na którym znajdą się gatunki muzyczne, które należały do Waszych ulubionych. Zobaczycie też tytuły najczęściej odtwarzanych piosenek.

Jeśli słuchacie podcastów – ich też nie zabraknie w zestawieniu. Spotify przypomni Wam te, które najbardziej Wam się spodobały w ciągu mijającego roku. Dowiecie się nawet przez ile minut ich słuchaliście! 

Na koniec będziecie mogli sprawdzić ilu nowych artystów odkryliście w ciągu roku i oczywiście dowiecie się, który z nich był tym ulubionym oraz ile jego kawałków i płyt poznaliście. Spotify powie Wam również ile trwały Wasze „wspólne muzyczne chwile”. ;-) 

Jeśli podsumowanie roku to dla Was za mało, będziecie mogli przypomnieć sobie również jak długo słuchacie muzyki dzięki Spotify, jakie utwory towarzyszyły Wam najczęściej w ciągu ostatniej dekady i kto według Was jest artystą ostatniego dziesięciolecia.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.