placeholder
News

Krzysztof Stanowski szuka pracownika... na Teneryfie. Za ile i co miałby robić?

fot. Pixabay / fot. instagram.com/krzysztof.stanowski

placeholder

Krzysztof Stanowski oraz RocketJobs.pl szukają ambasadora Kanału Zero na Teneryfie. Wynagrodzenie? 21 000 złotych brutto miesięcznie (umowa zlecenie). Zakres obowiązków sprowadza się głównie do plażowania i zwiedzania.

Maturzyści z Opola odtworzyli taniec z filmu Magic Mike. Jest wideo >>

Czym ma się zajmować ambasador Kanału Zero na Teneryfie?

W ogłoszeniu możemy przeczytać, jaki jest zakres zadań ambasadora Kanału Zero:

Wylegiwanie się na plaży i oglądanie fajnych rzeczy na Kanale Zero przez miesiąc
Dzielenie się ze światem swoimi relacjami, których wszyscy Ci pozazdroszczą
Smakowanie lokalnych przysmaków i niezapomniane wspomnienia
Nieprzejmowanie się niczym. Proza życia i rutyna zostają 4000 km stąd
Odhaczenie wszystkich punktów widokowych w okolicy
Spacerowanie nad brzegiem morza, wdychanie jodu, zbieranie muszelek
Oglądanie majestatycznych zachodów słońca (i wysyłanie nam zdjęć)

Brzmi jak bajka? Nie da się ukryć! Wymagania też nie są odstraszające i ograniczają się głównie do takich rzeczy jak poczucie humoru, posiadanie kremu z filtrem SPF 50 czy umiejętność leniuchowania.

Michael Jackson żyje? Internauta jest przekonany, że spotkał go na parkingu; pokazał wideo >>

Ambasador ma mieć zapewnione narzędzie pracy, zakwaterowanie w hotelu oraz wyżywienie. Jedyny problem, jaki tutaj się pojawia, to kwestia aplikacji – aby zdobyć tę pracę, trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe i skraść serce Stanowskiego oraz adminów.

Jak dostać tę robotę? Odpowiedz na pytanie konkursowe: “Jaka najbardziej absurdalna sytuacja zmotywowała Cię do zmiany pracy?” dostępne w przypiętym poście w naszych mediach społecznościowych, a następnie czekaj na zwrotkę od nas. Pracę dostanie ten, kto najbardziej zaskoczy lub rozbawi Krzyśka i Adminów.
A jak się nie uda, to w razie czego mamy jeszcze 3 nagrody pocieszenia w formie ipadów. Wniosek? Warto opowiedzieć nam swoją historię!

Całą treść ogłoszenia możecie zobaczyć tutaj >>. Jeżeli zamierzacie aplikować, to trzymamy kciuki 😉.

placeholder
Zobacz też